Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám erősíteni a...

Hogyan tudnám erősíteni a hátizmomat itthon? 16/L

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom etnikai hovatartozásod..de a magyarok munkával szoktak erősödni...
2012. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van akinek irodai melója van, nagyon okos.
2012. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Montez korábbi válasza kicsit a kőleveshez hasonlít, persze otthon is lehet erősíteni, ha van 86 féle géped és súlyzód. De mindezt tárolni elég bonyolult mondjuk egy 36 m2-es kégliben, ezért jobb, ha eljársz egy olyan helyre, ahol felügyelik a fejlődésedet.
2012. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert marha sok gépem van tényleg: egy pad, tárcsák, egykezes súlyzó, guggoló állvány. Képzeld simán elfér 2 négyzetméteren. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy azt mondod nem lehet otthon fejlődni! De nem mondtad, hogy akkor lehet, ha van cucc otthon. Tehát eleve baromságot mondasz, ha nem teszed hozzá, hogy: ha nincs cucc!


Egyébként fegyencedzéssel is össze lehet hozni egy jó formát súlyzók nélkül.

2012. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Marha sok géped van és erre dobáljátok ki a pénzt? Azt gondoljátok hogy valamikor is voltak gépek padok otthonra? -- és érdekes módon akkor is voltak izompacsirták, mindenféle edző terem amiért fizetni kell van épp segédeszközök nélkül.


A kisebbik unokám 12 éves soha nem járt sehova csak otthon tart gyakorlatokat, persze mindennap! az ő korához való, 1kg os súlyzókkal, a többi torna gyakorlatok csak és a fiatal kora ellenére megcsodálják a tornaórán az izmait és a kis vacak" kockákkal díszített hasát.


Egyszerűen nem értelek titeket nem tudjátok másképp elképzelni a fejlődést csak ilyen olyan drága edzőtermekkel, meg masinákkal? Tölts meg egy zárható műanyag festékes vödröt homokkal és emeld fel- nem egyszer hanem többször, persze nem a derekaddal mert az sérvet okoz hanem csak a két karoddal-- na attól lesz majd szép széles vállad és izmos karod.


Amikor fiatal voltam, nehéz fizikai munkát - rönktéren pakoltam, minden nap- végeztem és amikor 20-22 éves lettem olyan izmaim voltak hogy a férfiaknak kiesett a szemük. Ha pimaszkodtak mert a csudába szép is voltam... akkor csak repült a 20-kgs rönk.. kitudja hol áll majd meg...? Meg is szelídültek, nem is pimaszkodtak többet-- az a munka többet fizetett mint a könnyű női, azért vállaltam. --aztán befejeztem az iskoláimat és abba hagytam, leültem egy irodába.- de az erőmet még sokáig tudtam kamatoztatni- házunk építésénél.

2012. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mami, pont azt írom, hogy nem kellenek csodagépek hozzá. Te nem tudsz olvasni értelmezve??

Olvasd már el, hogy mit írtam!!

2012. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 dirtboy ***** válasza:

/Azt gondoljátok hogy valamikor is voltak gépek padok otthonra? -- és érdekes módon akkor is voltak izompacsirták, mindenféle edző terem amiért fizetni kell van épp segédeszközök nélkül./


azt hogy ki mivel éri el a célját hagyd meg meg másnak,te a saját testsúlyos edzést szereted aztán azt csináld és kész.

hogy másnak milyen gépe vagy gépei van meg hogy hogy jutott hozzá azzal ne foglalkozz.

lehet hogy örökölte vagy egyéb módon ingyen szerezte.

régen számítógép sem volt meg mami sem szórta az igét aztán mégis volt élet a földön,lehet vissza kéne állítani azt.

2012. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt írtad gerincferdülésed van és 15 kg súlyfelesleged.


A legtöbbször a gerinc ferdülést a lúdtalp miatti rossz tartás, járás okozza-- menj el ortopédiára és nézesd meg a lábboltozatodat, ha kell használj betétet.


Azért is jó ha az rendbe van, mert a lúdtalppal közlekedni hosszabb távot megtenni, fárasztó. Nem ártana ha lenne az ismerőseid vagy családtag közül valaki akinek érzéke van a gerinc kétoldali masszásához.


Tudod a gerinc görbület ha megmarad, az élet folyamán sokkal nagyobb problémákat okozhat, mint az hogy ebben a korban súlyfelesleged van amit a későbbiekben még magától is elmúlhat.


mivel fiatal vagy és még növésben, - a súlyod ne zavarjon inkább tornázz többet, mozogj többet, de egyél egészségesen, ha mód van rá, akkor mindent, de ne degeszre.


az előbbi felesleges drága ilyen olyan gép és drága fitnesz edzésekre befizetni azért írtam, mert volt valami hasonló előttem beírva, - a másik ma egyre több fiatalt ezzel csábítanak be drága bérleti díjakkal -- üzlet másoknak.

2012. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!