Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám erősíteni a...

Hogyan tudnám erősíteni a hátizmomat itthon? 16/L

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 19:02
1 2
 1/18 Ufobaby válasza:
2012. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Súlyzós gyakorlatok kellenek, egykezes vagy kétkezes súlyzóval evezés + jó lenne húzódzkodás, de mivel ez lányoknak nem könnyű, így egy széket magad alá téve tudnál lábbal besegíteni. Gyakorlatok:

[link]

2012. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mi az az evezés?

Ma próbáltam húzódzkodni, és nagyon nem ment... De szerintem később menni fog, mert most nagyon nem vagyok formában, 15 kg felesleg van rajtam, és semmi izom...

2012. szept. 15. 20:20
 4/18 A kérdező kommentje:

Ja, most néztem meg a linkedet, már tudom, mi az evezés. :)

Akkor majd összeállítok egy jó kis edzéstervet. Mindenre akarok edzeni, szeretnék erős lenni, és hajlékony, a házizmaimra pedig nagy hangsúlyt szeretnék fektetni, mert gerincferdülésem van, nagyon gyenge a hátam.

2012. szept. 15. 20:23
 5/18 anonim ***** válasza:
oks, itt találsz otthoni tervet is. Legyen szálkásító diétád is, ha fogyni akarsz és kellene még heti 3-4, 40-50 perces aerob edzés is, kocogás, bicaj, stb.
2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, hogy segítesz. :)
2012. szept. 15. 20:29
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én kisebbik unokám 12 éves és erős a hát izomzata a kar izomzat és kocka hasa van már most.


az iskolában megcsodálják a többiek torna órán.


Milyen gyakorlatokat végez? Először is 20 fekvőtámaszt egyszerre. 20 felülést egyenes nyújtott lábbal, karja feje mögött. Kapott tőlem mindkét fiú 3 éve 1-1 kg os súlyzót mindkét kezükbe-- (nem volt drága!)


De csak a kicsi használja a nagyobbik unokám aki 18 éves azt mondja az izomépítésre;sza..k rá.... szóval a kicsi viszont azóta használja kinyújtja a kezét a súlyzót fogva vízszintesen és vissza, előre és oldalra is legalább 30 szor egy irányba és egyszerre mind két karjával.


Igaz ami igaz a súlyzókat használat után nekem kell visszaszolgáltatnia, mivel Ő egy hirtelen haragú, kicsit már most, szenilis zenészfióka.S féltem a nagyobbik unokám épségét tőle. Túl nagy a korkülönbség és túl különböző a természetük érdeklődési körük és tehetségük is-- igaz hogy a nagyobbik 184 cm magas, de a kisebbiket ez abszolút nem ijeszti meg, ha begurul.Igy az egyik fülem mindig a szobáik felé van nyitva. A nagyobbikat féltem a kicsitől ..röhej nem igaz.

2012. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
A fekvőtámasznál jobb és egyszerűbb módszer nem létezik. Csinálhatod szűken vagy ahogy csak akarod és a kívánt eredmény sem marad el.
2012. szept. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Járj hot iron eddzésre. Otthon nem fogsz elérni semmilyen eddzéssel eredményt.
2012. szept. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na, akkor tegyük ezt rendbe.

1. A fekvőtámasz nem egy háterősítő gyakorlat, picit bedolgozik, de inkáb bcsak stabilitás szempontjából. Elsősorban a mell, tricepsz és a vállizom dolgozik. De tőől még jó gyakorlat, de hátizomedzésére húzódzkodás és evezés is kell.


2. Másik válaszoló pedig óriásit téved, ha azt hiszi, hogy otthon nem lehet izmosodni. Én is otthon edzem, van padom, sima és francia rudam, 150kg súlyom, guggoló állványom, húzódzkodó rudam, több egykezes súlyzóam, ami közül az egyk et simán fel tudom pakolni 60-60 kilóra.

Szóval nem kellene egetverő baromságot írni, hogy otthon nem lehet izmosodni.:)

2012. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!