Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni egy edzéstervet?

Tudnátok írni egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Egy extrém túlsúlyosnak kéne szálkásító edzésterv 14/F (nekem)
2012. szept. 2. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szálkásító edzésterv nem létezik. Csak szálkásító diéta +súlyzós edzés + aerob edzés (futás,biciklizés).
2012. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akkor azt tudnál írni?
2012. szept. 2. 13:08
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Diétának nézz még utána. Bár ha rám hallgatsz, már kicsit elkéstél. Tavasz és a nyár az alkalmas diétára. Most addig csináld, amíg nem állnak be a hidegebb idők, mert akkor nem égetsz közel se annyi zsírt.

2012. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert mi köze az évszaknak ahhoz, hogy mikor szálkásítunk?
2012. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nézzetek utána a dolgoknak. Télen ha fázol, akkor nemcsak hogy sokkal kisebb a vízkiválasztás, de a zsírégetés se indul úgy be. Ez bizonyított tény, nem lékből kapott hülyeség. Na meg diétánál ugye kis adagokat kell enni napi 5-6-szor (minőségi tápanyagot természetesen), meg sok vizet inni. Télen ha a táplálkozás még menne is, a megfelelő vízmennyiség nehezen. Tél inkább a tömegnövelés időszaka.
2012. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát ha te mondod. De nem hiszem, hogy olyanok lennénk mint az állatok hogy télire zsírt kell raktároznunk hogy ne fagyjunk meg. Meg nagyon kétlem hogy extrém túlsúlyos ként még tömeget fog neked növelni azért mert azt mondod hogy télen tömegelni kell. :D

Kérdező olvasd el ezt: [link]

2012. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Félreértesz. Természetesen lehet fogyni télen is, csak közel se olyan hatásos, mint nyáron. És természetesen ez attól is függ, kinek mi a célja. A test alakját az izom adja, hiába fogy le valaki, nem biztos, hogy jól fog kinézni. Amúgy meg az emberek sokban hasonlítanak az állatokra, lásd az evolúciót. Sok ember intelligenciája pl. nem áll messze az állatokétól (csak viccelek, ne érts félre, nem célzok senkire. )
2012. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hard007, ne írkálj már légyszi ide is egetverő hülyeségeket.

Szerinted télen nem lehet leszálkásítani. Bakker tudod hány verseny van ősz végén és télen?? Nyáron meg simán lehet tömegelni!

2012. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Montez légyszi olvasd el mit írtam. Írtam, olvasd vissza, hogy lehet télen is fogyni. És azt is, hogy attól is függ, kinek mi a célja. És mondtam olyat, hogy nem lehet nyáron tömegelni??? Nem értem, pedig egyértelműen fogalmaztam. Mindegy, nem írok többet, csak a baj van belőle.
2012. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írjál nyugodtan, csak ne jelents ki egyértelműen olyan dolgokat, amik legtöbbször genetika és étrendfüggőek, úgy mintha egyetemes igazság lenne.
2012. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!