Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? (testépíté...

Mit kellene tennem? (testépítés, lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hónapja járok konditerembe, helyes étkezés, táplálékkiegészítők!

De elköltöztünk és nagyon messze van a legközelebbi konditerem meg bérlet is kell, és túl drága lenne...


Viszont van egy fekpadom, egykezes súlyzóim, tudok tolóckodni... Tehát tudnék húzóckodni, tolóckodni, nehezítékkel fekvőtámaszozni,tárogatni,fekvenyomni,1 kezes súlyzóval bicepszezni, két kezes súlyzóval bicepszezni...

A helyes táplálkozás, táplálékkiegészítők megmaradnának, így is fejlődnének az izmaim?


2012. aug. 30. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elég súlyod, akkor tudsz fejlődni. Én is itthon edzem és még jobb is lett a forma. A teremben sokan odajöttek hozzám dumálni és nem haladtam.

Szóval nekem is van otthon pad, rúd (sima+ francia), egykezes súlyok, egyiket 60-60 ra is fel tudoom pakolni.

Van még 150 kg súlytárcsa, húzódzkodó, guggoló állvány. Simán leedzem vele minden izomcsoportra.

2012. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és remek választ! :)
2012. aug. 30. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

egy bizonyos mértekig tudsz fejlődni persze nem olyan eredményesen min egy normális teremben.


Idővel ha van rá keret én a helyedben vennék egy olcsó fekpadot aztán súlyokat és szép lassan beszereznék mindent amire szükségem van.

2012. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fekpad már meg van.. most nézegetem neten a kombinált kondigépet, de a legolcsóbb amit találtam 35.000 ami még úgy normális, azt majd csak 1-2 hónap múlva...
2012. aug. 30. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
addig simán fejlődhetsz azokkal is ami megvan, mire szükséged lesz rá addig biztos meg tudod venni
2012. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:

Ha egy picit tudsz angolul, ajánlom Scooby-t:

[link]

2012. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!