Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők: szálkásítás,...

Testépítők: szálkásítás, bőrredő mérés, víztelenítés, szénhidrát feltöltés. Segít€nétek? Kérdéseim lenn.

Figyelt kérdés

Az első kérdésem, hogy ha nem akartok magyarázni, a neten hol tudnék jó anyagokat találni erről? Egy szálkásító fórumot már végignyálaztam pár hónapja, de ezek nem voltak benne.


Miből látja a testépítő, hogy itt az ideje vízteleníteni? A tükörben nézi a formáját, vagy a bőrredők vastagsága alapján dönt?


3 pontos méréssel szoktam mérni a testzsírom. Ezek a bőrredők víztelenítés nélkül, nem alacsony nátriumbevitellel meddig vékonyíthatók?

Ugyanezen mennyit vékonyít a víztelenítés?


Szénhidrátfeltöltésnél, ha nem sótlan rizzsel töltünk fel, bevizesít?


Eddigi rekordom kb. 11 mm a hason (de még ez is rohadt vastag volt a tükörben), és 3-4 mm a mellnél.


Tudnátok-e mutatni olyan képeket, amiről láthatjuk, hogy vízhajtás nélkül milyen forma hozható össze?


2012. aug. 28. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ha versenyre készülsz csak akkor ideje vízteleníteni de az nem sok lehet ami bennünk van...nem tudom az zsír amit te mondasz szerintem vagy így láthatatlan elég nehéz megmondani...


annyi hogy pár centit 2 körül megszabadulsz és száraz leszel valamennyire...de ne várd hogy ha van zsír rajtad akkor az is lejön...

2012. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi...sajnos úgy látom, a több százezer emberből nem szálkásít senki más :)
2012. aug. 28. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
figyelj addig nem is érdemes amíg nem értük el azt a súlyt amire vágyunk én is már több mint 1 éve nyomom tömegelést...én hízós vagyok és hasra durván betudok hízni meg alapból a csípőm környékére is hízok...csak mivel ugye itt az átlag ember vékony semmi értelme szálkásítani legalább is számomra csak akkor ha megvan a forma tömeg megvan utána érdemes csak én ugy gondolom..
2012. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!