Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most hogyan tudom ki számolni...

The viper kérdése:

Most hogyan tudom ki számolni hogy 100g csirkemellben és 100g rizsben mennyi szénhidrát van?

Figyelt kérdés
úgy akarom be vinni fehérjét meg szénhidrátot a szervezetemben h 2,4g/tkg fehérje és 6g/tkg szénhidrátot és nem tudom kiszámolni h 100g fehérjében és 100g csirkemellben mennyi szénhidrát és fehérje van....
2012. aug. 25. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

100g fehérjében mennyi szénhidrát és fehérje van?:) Semmibaj Lacika.

Amúgy képzeld, a csirkemell 20%-os fehérjetartalmú a rizsnek meg a csomagolására rá van írva, hogy 100g-ban mennyi szénhidrát van (75% körül szokott lenni).

2012. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt van fent a tápanyagtáblázat és abban láthatod, hogy melyik kajában mennyi a fehérje, szénhidrát és zsír. Mindig nyerses mérjük és számoljuk az értékeket, nem sütés-főzés után.

[link]

2012. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:
a kalóriákat nem számolgatni, hanem fogyasztani kell! Tömjed befelé!
2012. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még csak kiszámolnod sem kell, mert meg van adva sok helyen. Nem értem, mi a probléma. A 2,4 bár egy bonyolultabb szám, mint a 2?
2012. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*már
2012. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!