Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyen alakom? :$...

Hogy lehetne ilyen alakom? :$ mennyit kéne edzeni és mit kéne csinálni? :D

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 25. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is elkéne olvasni a sárga kapszula könyvet ( [link] , hogy az alapokat tudd. Ezután ha még kérdésed van, akkor azt tedd fel.
2012. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kb sehogy, mert fotosopp, itt az eredeti: [link]


A kockák kinézete pedig genetikafüggő, nem biztos, hogy neked is ilyen lesz. Először valami értékelhető mennyiségű izmot kell felszedni, aztán leszálkásítani, hogy kilátszódjon. De persze nem csak hasra edzünk, mert egy aránytalan test elég randa.

2012. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nemtudtam h photoshop, de legalább már nem irigykedek annyira :D bár a teste az nem teljesen más a photoshopos vátozaton, ink a kép minősége vagy hogymondjam.

és hogy kellene nekikezdeni?

2012. aug. 25. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom nem tudom hogy fotosopolták de még a hasizmának a tapadási pontjai is teljesen mások a két képen meg az egész arca más.
2012. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

edzőt kéne keresni, aki fel tud készíteni. és nem itt kérdezgetni.


az sem mindegy honnan indulsz, mennyit szánsz rá.

2012. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit linkeltek (az első válaszadó), abból meg tudod, hogy kell kezdeni.
2012. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Válasz25 ***** válasza:
ez nem bokszoló?
2012. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy az ilyen csajoknak szilikon van a mellükben hogy ne fogyjon el az alacsony testzsír% miatt?
2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!