Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat, melyik...

Milyen gyakorlatokat, melyik izmokat kéne edzeni, hogy meg tudjak csinálni legalább egy húzódzkodást?

Figyelt kérdés
Olyan gyakorlatok kellenének, amiket minden felszerelés nélkül lehet csinálni, mert nem nagyon tudok hzzűjutni pl. húzódzkodó rúdhoz, egyelőre. Viszont ha vannak olyan gyakorlatok, amikkel addig is próbálkozhatnék, hogy formába hozzam magam és ha majd odakerülök, jobban menjen majd a dolog, azt szívesen megpróbálnám.
2012. máj. 13. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Kézisúlyzóval még csak csak tudnál evezni, de ha még azsincs...
2012. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondoltam, sajnos... Viszont rendeltem egy gépet (link lejjebb), nemsokára hozzák. Azzal már csak lehet kezdeni valamit, nem? Nem mintha ehhez értenék... Ezen mik a leghatásosabbak, ilyen szempontból?


[link]

2012. máj. 13. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Te rendelsz egy gépet, amiről azt se tudod mire jó? Egyébként azon van csiga, húzhatod mellhez.
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!