Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni tömegnövelő...

Tudnátok írni tömegnövelő étrendet?

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok, 180 cm 68 kg, ha állok akkor kilátszik a bordám, szóval eléggé vékony vagyok, de ha ülök akkor pedig vannak hurkák, szóval úgy döntöttem hogy szedek fel izmot, mert miért ne? Szóval majd fegyencedzést fogok csinálni, oké, tudom, hogy ettől nem lesznek olyan nagy izmaim, de egyelőre nem is akarok, alapot meg jót ad ha később el akarok menni kondiba.Szóval csak étrendet keresnék mellé, hogy gyorsabban jöjjön fel az izom. Előre is köszönöm szépen :)
2012. aug. 18. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát akkor be kell szerezni valami konyhai mérleget ami grammra megmondja :D
2012. aug. 18. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
bizony, de ha csak mutatja a grammot az is jó.:)
2012. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a bodybuilderen nagyon sokhoz kell külön valamit scitec vagy ilyesmi amire tuti nem fogok beruházni :DD
2012. aug. 18. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:

nem annyira fontos tápkieg, ha sima kajából is össze tudod rakni a mennyiségeket. azok csak minta étrendek, nem pont azt kell lemásolni.

Viszont edzés után jól jöhet egy tejsavóprotein+dextróz shake (nem muszáj), de nem kell Scitec-es cuccot venni, vannak olcsóbb proteinek is, pl: [link]

vagy kevert (szója+tejsavó): [link]

ne csak az árat nézd, hanem azt, hogy ezért hány kilót kapsz.

2012. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!