Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hogy sokszor volt már...

Lehet hogy sokszor volt már de kéne valami tömegnövelő étrend. De valami nem műxik? Többi lent.

Figyelt kérdés
csirkét eszek naponta, riszt bármit amit akarok sertést is... 60 kilo föle képtelen vagyok menni... egyszerűen nem tudok hízni. Az meg főleg jó lenne ha felső testre jönne rá edzés megvan hozzá de gyarapodás sincs. Tömegnövelőket kihagyom köszönöm.
2012. aug. 15. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem eszel eleget. Még az ektomorfok is híznak, csak lassabban. Nem akarom elhinni, hogyha mondjuk ~58/9 kg létedre (nem mondtad pontosan) benyomsz napi 130g fehérjét(ez kb. 550G csirkemell, csak hogy valamihez alapozz..), meg 400g szénhidrátot(kb, 600 g rizs!!) nem fogsz hízni..

Nem csak a minőségi kaján van a hangsúly,hanem a mennyiségen is.

2012. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az elegen lehetséges hogy baj van... és kaja után dolgozzam is le? pl értem itt thai box edzés, fegyencedzés és ilyenek
2012. aug. 15. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Először ezt olvasd el mivel ahogy olvasom nem vagy tisztában a dolgokkal és a kérdésben is úgy jelölted meg a tömegnövelőt mintha valami káros anyag vagy szteroid lenne pedig csak táplálék kiegészítő.


[link]

2012. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEM. Kaja mellett súlyzós edzés. Ha ledolgozod, hogy gyarapodnál?
2012. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi problémám nekem is van. Hónapok óta 98-99 környékén vagyok. Én is ektomorf vagyok egyébként, és az étkezés rendben van. De muszáj lesz még több rizst ennem.


Nincs mese.

2012. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!