Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap járok kocogni...

Falucskai12 kérdése:

Ha mindennap járok kocogni napi 20 percet, de viszont én nem figyelek oda, hogy mit eszek, úgy is fog lemenni a hasamról a zsír?

Figyelt kérdés
De viszzont ha ez segít én nem vagyok annyira kövér nem is voltam soem, és rengeteg édességet meg mindent ettem és így ilyen vagyok 160 cm magas és 48 kg, menne le a hasamról a zsír ha járnnék futni is meg ha minden másnap http://www.youtube.com/watch?v=3iSBqFDMuq8 reggel este megcsinálom ezt a 8 percet lessz- e eredményem, de nem szoktam túl zsíros kajákat mostanság enni!
2012. aug. 9. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kocka vagy lapos has összetétele 10% erősítés, 20% kardió és 70% táplálkozás. Ahhoz, hogy fogyj kevesebb kalóriát kell bevinned a szervezetedbe mint felhasználsz, kalória deficitnek kell keletkezni. Van olyan, akinek működik, hogy össze eszik minden szart, de az rengeteg energiát használ fel (élsportoló, nehéz fizikai melós, stb). "Abs are made in the kitchen."
2012. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Inkább elég heti 3-4 alkalommal 40-50 percet futni. Arra meg annyira nem nehéz odafigyelni az étkezésre :)

Fiú vagy lány vagy? Csak fogyni akarsz vagy tömegelés után akarsz szálkásítani?

2012. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
majd később szálkásítani, és amúgy fiú vagyok :)
2012. aug. 9. 19:21
 4/15 A kérdező kommentje:
De majd kockáshasat szeretnék :)
2012. aug. 9. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy 48 kg vagy, bár nem vagy valami magas. Korod?
2012. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
14 éves leszek most 24-én
2012. aug. 9. 19:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el tömegelni és a saját testsúlyos edzést(szerintem) pl fegyencedzés.

Étrend: Napi 2g fehérje/tskg és 5-6g ch/tskg.

fehérje: sovány húsok, túró, tojás, halak és protein kieg.

ch.: rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér és -tészta és sok zöldség

2012. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és így elérhetek egy kockáshasat? :)
2012. aug. 9. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:

Később igen, de szerintem ne a kockahas legyen a cél :) Eddz szépen egy ideig és amikor felszedtél valamennyi kg-t( nem mind száraz izom, a zsírosodás elkerülhetetlen) akkor utána szálkásíthatsz és látszik az a drága hasizom, de most még ne, mert ha most szálkásítasz akkor nem leszel valami szép látvány :)

Egy szó mint száz: előbb szedj magadra egy kis izmot! :)

2012. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
sok idő :D
2012. aug. 9. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!