Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kevesebb a zsír rajtam...

Ha kevesebb a zsír rajtam akkor lehet kevesebb intenzív mozgás is elég?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja kezdtem kalóriadeficites diétával (+magas fehérjebevitel) napi min. 60 perc mozgással, (3-4 naponta pihenőnap) leadni néhány felesleges zsírpárnát és jelenleg tapasztalom, hogy 30-40 perc mozgásnál többet egyszerűen nem kíván/bír a szervezetem..


Lehetséges ez? Hogy csökken a "mozgás-igény" ha már kevés, vagy kevesebb a zsír rajtam?


(..kb. 4 kg lehetett a felesleg, jelenleg a belső combom felső részén van még kisebb ledolgozni való... máshol már nem nagyon)



2012. aug. 5. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az történik ilyenkor, hogy a kevesebb ch miatt nincs energiád, de attól szerintem folytasd az edzéseket és a diétát, ha még nem érted el a célt.
2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
tarts az edzés időt és a diétát is igazítsd a súlyodhoz.
2012. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam hogy kicsit több szh-ot kellene ennem talán az lenne a megoldás, mert úgy néz ki hogy szüksége van rá a szervezetemnek és talán nem lesz gond belőle.

Egyenlőre kb mennyit kellene?

(mondjuk + 1 dkg zabpehely reggel, meg + 40-60 kcal-nyi szh az ebéd mellé?)

2012. aug. 5. 20:13
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen folytatatom, csak érzem, hogy valami nem stimmel.


Addig, amíg az a belsőcomb+ el nem tűnik, utána is súlytartón leszek, vagyis +200 napi kcal, marad a 2gr/tskg fehérje és a mozgás is.

2012. aug. 5. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem így kell kiszámolni. 1,5-2g*testtömeg ch legyen.

Mindent nyersen mérünk és számolunk , nem főzés után.

100g zabpehelyben 60g ch van és 100g rizsben 78g ch.

de itt a tápanyagtáblázat, ezzel tudsz számolni és vannak mintaétrendek is:

[link]

2012. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ehhez már nincs türelmem és sajnos idegrendszerem se... Ezt ne értsd félre, ezzel kezdtem az egészet, és kb 3 hétig bírtam, utána az előző 3 hétben felírt és vezetett étrendet ettem újra, hogy ne kelljen számolni.


Mára lecsökkent az egész arra, hogy megvan a napi 90-100 gr fehérjém(ez az alap), a passzintott szh-ok, sorrendje és menete, mérése is. Nem térek el tőle.

A kalóriáktól sem, lassan nem is kell számolnom, mert az is berögzült.


Nem tudom nagy gond lenne-e Montez ha priviben megírnám az étrendem és akkor..


Tudom, ez nem a te dolgod..

?

2012. aug. 5. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Jöhet, de írj testsúlyt, nemet is és hogy végzel e súlyzós edzést.:)
2012. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok, mindjárt bepötyögöm-kis idő!


Köszönöm!:-)

2012. aug. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!