Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedjek edzés mellé?

Mit szedjek edzés mellé?

Figyelt kérdés
Nincsen rá sok pénzem max 8 ezer. gondoltam fehérjére és mellé kevernék valamilyen szénhidrátot ez jó nem? vagy vannak ismeröseim aki csak bcaa t szed vagy glutamint vagy igy külön de a fehérje aminosavakbol épül fel akkor miért nem egyszerübb azt megvenni ha van benne mindkettő? ezt a fehérjés aminosavas témát magyarázátok már el légyszi. előre is köszi a válaszokat!
2012. aug. 8. 17:45
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ezt a 8 ezret át kell lépni mert így csak kis kiszerelést vehetnél azt meg nem éri meg.

inkább költs többet egyszerre hosszabb távra és akkor jobban megéri.

olcsó protein:

[link]


olcsó ch:

[link]

ezt beszerezheted személyesen is


és egy olcsó vitamin:

[link]


jó lenne jobb vitamin egyébként,ha tudsz akkor mega daily one mehetne.


külön aminosav előnye hogy azt az aminosavat tudod bejuttatni amire legnagyobb szükséged van.

nem minden aminosav egyen értékű a másikkal.

BCAA aminosavak a leg fontosabbak,azon belül is a leucin.

ezek után a glutamin ami még nagyon fontos.

másik előny hogy nem indít be emésztési folyamatot és mégis be juttattál fontos tápanyagot.

aminosavat csak akkor ajánlok ha a kajád már tökéletes,egyébként nem éri meg venni,inkább húsra költs.

2012. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mennyi időre van 8 ezred ?

1 hétre? 1 hónapra?

legjobb megoldás VPX syngex+ dextróz mondjuk ez több mint 8 ezer de ez van

de ha nincsen étrend akkor inkábbarra kéne költeni :)

2012. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké értem. hát most ennyim van de majd akkor sporolok rá. köszi a linkeket és a felvilágositást. azt a részt, hogy "azt az aminosavat tudod bejutatni amire leganagyobb szükséged van" nem értem ezt honnan lehet tudni? vagy ha megnézed a kajád meg a kiegészitöket és abbol kikövetkezteted? és ha csak bcaa t vennék egyenlőre meg dextroz meg vitamin? ez hülyeség? akkor az aminosavak rögtön felszivodnak és a fehérjét még megkell emészteni és utánna szivodik csak fel ugye? amúgy 17 éves vagyok fél éve edzek szüleimmel élek szóval a kajám nem tudom tökéletesre vinni:D majd esetleg ha 20 éves leszek. és még egyszer köszi a segitséget.
2012. aug. 8. 18:18
 4/6 A kérdező kommentje:
hát minél hosszabb időre. köszi a segitséget. mint az elözöben is leirtam nem tudok azon még nagyon tökéletesiteni.
2012. aug. 8. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

a fehérjét még emészteni kell ,le kell bontani aminósavakra

a glutamin, BCAA az gyorsan át halad a gyomron és nem kell az emésztéssel foglalkozni

2012. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. aug. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!