Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik csinálják a Fegyencedzést?

Figyelt kérdés
Szeretnék kialakítani egy társaságot olyanokkal, akikkel egy hangsúlyon vagyok és tudunk egymásnak tanácsokat adni/kérni.
2012. aug. 1. 18:51
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

a 2. rész csak kiegészítés, bele lehet építeni az első részben leírt gyakorlatokba. Pl ha fekvőtámaszozol akkor azt csináld ujjbegyeken ameddig bírod, és a fekvőtámaszos napra még tedd hozzá az alkar edzést( fekvő ujjbegyeken, függeszkedés.) Guggolás naphoz tedd hozzá a vádlit, amikor nyomod a "hidat" ahhoz tedd a "L" tartást és a csavart ülést. Amikor húzódzkodsz ahhoz tedd hozzá a "zászló" gyakorlását. Nálam így néz ki az egész:

Hétfő: fekvőtámasz, lábemelés, függeszkedés.

Szerda: Húzódzkodás, guggolás, vádlizás, "zászló".

Péntek: Híd, fekvőtámasz kézenállásból, "L" tartás, csavart ülés.

2012. aug. 3. 17:49
 12/34 aikiboxer ***** válasza:

Tök jó, köszi, akkor elmegyek megveszem ezt a részt is és tanulmányozom. Először egy kicsit belejövök az alapprogramba, utána elkezdem beépíteni a kettest is az edzéstervbe.


Amivel most kombinálom a FE-t az egy gerinctorna, amelyet fitballal és láb/kézsúlyokkal csinálok a gerinc melletti izmaim erősítése végett.

2012. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Fegyenc 2-t jó ha elolvasod, az kissé bonyolult lett. Nincs konkrét edzésprogram benne, és pár gyakorlatnál az sem írja le, hogy mennyi ideig(mp, perc) kell csinálni. De mint mondtam ez csak kiegészítés, nem tart sok időbe megérteni és az edzések is max 15-30 perccel lesz hosszabb. Megéri.
2012. aug. 4. 15:55
 14/34 A kérdező kommentje:
Légyszíves adjatok valami elérhetőséget. Persze csak aki szeretné, nem kötelező. (Skype ha lehet, mást nem használok)
2012. aug. 4. 18:19
 15/34 anonim válasza:
most olvasom, majd hétfőtől kezdem csinálni. viszont én azon kattogok h melyik a könyv hátuljában lévő edzésterv alapján kezdjem el az egészet. a friss hús nagyon lófsaz, heti 2 nap edzés nagyon kevésnek tűnik(főleg h nem totál kezdő fotelharcos vagyok). a jó magaviselet már jobb, de a veterán tűnik igazán szimpinek. oké-oké h l-a-s-s-ú haladás kell, de azért h heti 2 napon eddzek kezdő szinten...hát... kérdező te h kezdted?
2012. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Én heti 3szor edzek, kb már 8hónapja. Nekem az pl azért jó mert tegyük fel, hogy ne adj isten valami oknál fogna nem tudok edzeni a kijelölt napon, akkor azt be tudom pótolni a következőn. Most ha a napi szintes edzést választanám és ki kellene hagynom egy edző napot akkor felborulna minden. Szerintem a "jó magaviselet" minden ember számára ideális.
2012. aug. 5. 14:56
 17/34 aikiboxer ***** válasza:
Most mondták az Alexandrában, hogy a kiadó visszahívatta a fegyenc2 köteteket, mert elcseréltek benne egy vagy több képet, így nem tudtam most megvenni... :/
2012. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Mit takar az, hogy elcseréltek benne képeket? A könyv hamis adatot mutat? :D
2012. aug. 5. 17:10
 19/34 anonim válasza:
Egy blogon olvastam erről, valami olyasmi ha jól emlékszem, hogy pl az egyik gyakorlatnál a 4. meg 5. szinthez is ugyan azt a képet tették - most csak hasamra ütöttem, hogy melyik "szint" vagy gyakorlat, de ilyesmiről van szó.
2012. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Végül is az nem nagy gáz, a leírás ott van csak tudni kell értelmezni. Persze jó ha van kép de nem dől össze a világ. Mindjárt át is lapozom, megnézem én is.
2012. aug. 5. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!