Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik csinálják a Fegyencedzést?

Figyelt kérdés
Szeretnék kialakítani egy társaságot olyanokkal, akikkel egy hangsúlyon vagyok és tudunk egymásnak tanácsokat adni/kérni.
2012. aug. 1. 18:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Épp most olvasom én is... még nem tudom, mit tartsak felőle, mindenesetre kipróbálom, aztán meglátom, használ-e.
2012. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
212. napja csinálom.
2012. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 aikiboxer ***** válasza:

Tegnap vettem meg a könyvet és el is kezdtem. :)


Biztos, hogy elég heti 1 fekvőtámaszos nap?! Tegnap megcsináltam az első szintet, most egy hétig semmi?!

2012. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! Még 130 oldal vissza van!


Elég sokan vagyunk csak jó helyen kell keresgélni!


Fegyenc.com itt nézz körül!

2012. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Van valami elérhetőségetek? Skype? én azon vagyok fent legtöbbször.
2012. aug. 2. 13:00
 6/34 A kérdező kommentje:
Igen, elég heti egy fekvőtámaszos rész, hidd el, az első szint elég könnyű, de nehezedik majd, plusz ott lesz a fekvőtámasz kézenállásból is ami szintén erősíti a kart, vállakat.
2012. aug. 2. 13:02
 7/34 aikiboxer ***** válasza:

Oks. És ha meg tudom csinálni a 3x50 falitámaszt, akkor a következő héten menjek is tovább, vagy még élvezzem 3-4 hétig, hogy meg tudom csinálni, hagyjam, hogy egy kicsit hozzászokjanak az izmaim, ízületeim?


Azért kérdezem, mert olvastam a könyv végén azt, hogy hiába tudja valaki megcsinálni egyből a 4-5. szintet, akkor is jó elölről elkezdeni és szépen türelmesen csinálgatni. Így fotóról nem tűnt egy nagy kihívásnak a falitámasz, meg csinálni sem volt nehéz, de ma reggel amikor felkeltem, azért éreztem az izmaimon elég rendesen, hogy egy kicsit terheltem őket... Igaz, előtte lenyomtam még egy 3 órás aikido edzést is.

2012. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Én egy hónapja kezdtem el, de nincs még sok tapasztalatom.
2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Amint megcsináltad a haladó részt( te esetedben 3*50+ az edző sorozat) megkezdheted a következő gyakorlatot a következő héten.
2012. aug. 3. 15:06
 10/34 aikiboxer ***** válasza:
A Fegyencedzés 2-t mikor kell elkezdeni? Lehet párhuzamosan csinálni az 1-gyel, vagy ha eljutottam az 1-ben valameddig, vagy ha befejeztem az 1-et? Belelapoztam ma a boltban, és úgy láttam, más izomcsoportokat erősít.
2012. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!