Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez kérném a segítsé...

Testépítéshez kérném a segítségeteket (? )

Figyelt kérdés

Egy kisebb történettel szeretném leírni a kérdést, vagyis inkább a tanácsaitokat kérni..

16 éves leszek augusztusban, és már eddig is szerettem volna gyúrni, csinálni valamit, hogy izmosabb, illetve erősebb is legyek.

Most rátaláltam a fegyencedzés nevű dologra.. Erről is szeretnélek kérdezni Titeket. (személyes tapasztalataitokat, meg hogy egyáltalán mit csináljak.. :D fekvőtámasz, húzódzkdás, guggolás, felülés? És milyen "dózisokban"?)

Aztán itt a lényeg, a motiváció: egy haveromnak mutattam ezt a fegyencedzéses valamit, és mondtam, hogy szerintem elkezdem ezt.. Erre azt mondta, versenyezzünk, ki tudja jobban "kib@szkodni" magát egy hónap alatt. (ez persze mindenféle segédanyagok [szteroid, fehérjepor, stb.] igénybevétele nélkül) Tudom, hülyén hangzik, de legalább elkezdek csinálni valamit. Ja, haverom aktívan sportol sok éve.

És itt képbe jön az étrend. Nagyon sok oldalon olvastam már ezekről a dolgokról, de úgy gondolom, ha itt kérdezlek Titeket, az hitelesebb, és eredményesebb lesz. Ezért szeretnélek kérni Benneteket, hogy ne linket küldjetek, hanem a saját tapasztalataitokat, gondolataitokat írjátok le.

Szóval a fehérje. Csirke, hal, tojás, marhahús. És a rizs, tészta, disznóhús, tej, tejtermékek?

Tudom, nagyon sok kérdés ez, de bízom benne, hogy segítetek nekem, és ezért előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 1. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.Mi a bajod a fehérjeporokkal?Az tudod mi?Kaja.Ugyan az mintha csirkét ennél.Csak ez azoknak készült akik nem tudják a megfelelő fehérjeszükségleteiket szilárd ételekből fedezni.Szóval nem harap.


Szteroid.Azokkal is óriási tévedésben vagy, mert ha azt mondod, hogy szteroid akkor az nagyon tág fogalom.A szteroidok egy olyan vegyületcsalád melynek szteránváza van.Szteroid a te szervezetedben is van.Amire te gondoltál az az anabolikus szteroidok.Legyen neked elég annyi hogy azt nem szabad.


Tejet meg hagyjad a pi...ba.Kiscicáknak való.

2012. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Erre muszáj reagálnom.


"Ha nem vetted volna észre, ez egy fogadás, amiben kikötöttük, hogy nem használunk semmit, MÉG fehérjeport SEM! Te barom.."


A FEHÉRJEPOR UGYAN AZ MINTHA CSIRKÉT ENNÉL.VÁGOD?KAJA!J és olvasd el a sárga kapszulát nem tudom, hogy már linkelték-e de mindenképp alaposan olvasd el!

2012. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Na nehogy már még én legyek a barom te kis fing! Gondolkozzál már el öcsi
2012. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja tényleg.Bocsi,hogy hülyeséget mondtam a halakat illetően.Régen olvastam már azt a táblázatot,meg most per/pill nem is nagyon engedhetem meg,hogy válogassak.

Amúgy Bear Grylls a lárvákra esküszik azoknak a 80%-uk fehérje,csak hát rajta kívül nem sok ember van aki olyat eszik.:)

2012. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az kemény lehet.:)
2012. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!