Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam a fegyencedzé...

Hogyan csináljam a fegyencedzéssel?

Figyelt kérdés
Az utolsó oldalon vannak az edzéstervek.Az elsőt akarnám csinálni,de nemtudom hogy mennyit kell!!!11 éves vagyok,és van rajtam 5 kiló felesleg amit fegyencezéssel szeretnék leadni.Írnátok edzéstervet?????Érthetően légyszi!!!!

2012. júl. 29. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj be a kisegítő iskolába és kérj segítséget,hogy pár száz oldalas könyvben le van írva valami,de neked nem kell a könyv,hanem azt akarod a gyik.hu-n kérni,hogy írják le neked ugyan azt.Mikor meg linkelik,akkor meg nem is kell,mert kész terveid vannak.És ezért az oldalon többen is idiótának néznek.Miért?


Amúgy a hasprés meg ilyenek fogyni szar,erősíteni viszont tök jó.

2012. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha véletlen pszichológus fele jársz,akkor mondd el neki,hogy nagyon szorongasz attól,hogy napi pár tornagyakorlattól úgy fogsz kinézni egy hét múlva,mint Cutler.
2012. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bojkanak teljes mértékben igaza van.

Amúgy meg fuss és ne egyél annyit/diétázz ha fogyni akarsz.

2012. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ezaz, fuss, nehogymár fekvőtámasszal akarj fogyni
2012. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
én futok de 3 hónap alatt csak 4 kilót fogytam.aztmondták neten hogy 10-et is kellet volna!!!anyum ma elvitt orvoshoz és aztmondta hogy hiába edzek,genetika!!!
2012. júl. 31. 14:14
 16/21 anonim ***** válasza:
3hónap alatt milyen étrended volt? Írd már le, mikor mennyit , és mit ettél. (és ne azt hogy háááát viszonylag kevés fagyit, hanem konkrétan, miket szoktál enni, mikor, és mennyit)
2012. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
mindenesetre durva háziorvosod lehet, ha bemész hozzá, és ott helyben feltérképezi a génállományod.
2012. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na puff neki,genetika....Ez egy nagy hülyeség,ezzel csak dobálózni lehet és kifogásként felhozni.Olyan ember,akiknek rossz a genetikája az pont a nagy többség.Akinek úgymond jó a genetikája az pedig ritkább.Bár ezt a rosszat is el lehet felejteni mondjuk,mert attól,hogy nem a kor elvárásainak 100%-ig megfelelő,attól még nem rossz.Rossz genetikád akkor van,ha törpe vagy,óriási vagy,vagy valamiféle fogyatékosságod van,meg ilyenek.És 5 kiló túlsúly sem a világ vége.Ha "betartod a szabályokat",akkor 5 hét.Ilyen 90 napos szarokat,meg ilyesmiket felejtsétek el.Meg azt is,hogy genetika :) .Szerintem egy testépítő diéta szerű dolog lazán belefér aerob edzéssel.Testsúlykilogrammonként 3g fehérje naponta,nulla közeli szénhidráttal+aerob edzés.Utána pedig vissza lehet térni a "rendes kajára",csak oda kell figyelni,hogy ne egyél sok szénhidrátot és mindig legyen mozgás.Nem muszáj orrba-szájba sportolni,de amennyit csak lehet mozogj.És persze a sport sem káros azért....
2012. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszi...orvos megnézte hasam,azt mondta h lehetetlen lefogynom mert a gényjeimben van a nagy has -.-énmeg gondoltam hogyha nekem a génjeimben akkor neked hol????na mindegy !!!
2012. júl. 31. 22:06
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom mire értette,de szerintem hülyeség.AZt tudom,hogy a pajzsmirigy probléma okozhat túlsúlyt,de szimplán genetikáról nem hallottam még.Viszont ha már úgyis a "génjeidben van" a dolog,akkor egy próbát biztosan megér a dolog amit írtam.Legrosszabb esetben maradsz ugyanilyen,legjobb esetben pedig csalódsz egy pozitívat és azon kapod magad,hogy 5 kilóval könnyebb vagy. :)


Különben az orvosokról azt mondják "tudósok",hogy életük során annyi betegség tüneteit és jeleit kell nekik megtanulni,hogy az egészséges embert már fel sem ismerik.(Nem én találtam ki,utána nézhettek,de már nem tudom hol láttam.Talán valami ilyen 1-2 mondatos érdekességes oldalon,vagy hol a rákba.)

2012. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!