Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le?

Hogyan fogyhatok le?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok.Nagyon szeretek focizni de van rajtam egy kevés felesleg.Milyen tornagyakorlatokat ajánlotok amivel gyorsan ledobhatom.És ha az megvam valami izmosító gyakorlatot????Nem akarok szétrobbanni az izmoktól,de azért kéne egy kis erő.Konditerem lehetőség nincs a közelben,és sújzóim sincsenek!!!(ezt csak azért írom ki mert minden ilyen kérdésre ez a válasz) A válaszokat előre is köszönöm,TORNAGYAKORLATOK KELLENEK!!!

2012. júl. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásító diéta kellene a foci mellé, de ilyen korban elég, ha kicsit több fehérjét fogyasztasz és a szénhidrátot pedig lentebb viszed. Azaz ne legyen édesség, fehér lisztes kaja, cukros üdítők. Próbálj sovány húsokat fogyasztani zöldséggel, teljes kiőrlésű kenyérrel, barna rizzsel.

Mehetne a fegyencedzés, mi saját testsúllyal végzett gyakorlatokat tartalmaz. Meg tudod venni könyvben vagy le is töltheted netről, torrentoldalakról.

2012. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,de nemhiszem hogy teljes értékű fegyencedzést kéne végeznem.Szerinted??
2012. júl. 28. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan végezheted. Egészen alacsony szintről kezdi, nem az egykezes fekvőtől és egylábas guggolástól.:)
2012. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát énsem úgy akartam kezdeni :) légyszi nenézzetek parasztank,de messze lakom eléggé a várostól,ezért nem tudom rögtön megvenni a könyvet,de és most rögtön el szeretném kezdeni!!!!nemtudtok linket olyan letöltésre hogy a magyar könyvet töltse le!!!!
2012. júl. 28. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd utána nézek, én ncore-ról szedtem le, oda csak meghívással lehet regisztrálni. Valaki haverod tuti fent van azon az oldalon.
2012. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs -.-nemtudnád elküldeni csatolmányként a haverok111@gmail.hu-emailcímre????nagyon megköszönném
2012. júl. 29. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!