Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással kapcsolatos kérdés. (? )

Futással kapcsolatos kérdés. (? )

Figyelt kérdés

A héten elkezdtem futni, eddig 3 alkalommal voltam összesen. Az elején a párommal mentem, összesen 4 km-t futottunk...illetve ő futott, a nagy részét csak sétálni tudtam..Nem kellett volna ennyivel kezdenem, mert életemben nem jártam még futni, de ő szerinte ez nem sok. Na de én az utóbbi 2 alkalommal már egyedül mentem és lecsökkentettem a távot 2 km-re. Ezt sem tudtam persze egyben lefutni, de már jobban ment.

A kérdésem az, hogy elég , ha ilyen kevéssel kezdek és majd folyamatosan növelem, vagy a barátomnak van igaza, és tényleg kevés a 2 km?


2012. júl. 22. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég egyelőre. Innen kell majd fokozatosan növelni.
2012. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Én is pont 2 km-rel kezdtem, és most már egy maraton se igen kottyan meg. 4 km egyben kezdésnek, előzmény nélkül túl sok. Fokozatosan lehet fejlődni, először legyen meg stabilan a 2 km úgy, hogy a sebesség is nőjön, majd utána lehet növelni a távot, ahogy érzed, és aztán azt a távot is stabilizálni, utána megint a táv nőjön, aztán a sebesség, majd ha már nagyon jól megy minden, be lehet dobni a szintkülönbségeket is.
2012. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!