Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futassal kapcsolatos kerdesek?

Futassal kapcsolatos kerdesek?

Figyelt kérdés

Hogyha nem 'izzadsz' akkor is hasznal?

Jo sport zsiregetes(fogyokura) szempontjabol?


2011. febr. 15. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen

2011. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogyókúra minden esetben rossz. A diéta lehet jó.

Az izzadás az intenzív munka jele, elvileg lehet jó anélkül is, viszont nem tudom elképzelni, hogy lehetséges.

Lehet nagyon rosszul csinálni, úgy, hogy alig járul hozzá a zsírvesztéshez, és lehet nagyon jól is, úgy, hogy a leghatékonyabb zsírégetés.

2011. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat... elkezdtem az edzestervet. Volt rajtam egy polo, es egy vastagabb felso. 1 perc futas, 2 perc seta... csak nem 8(ahogy az az edzestervben van), hanem 15 perc volt osszesen. Akkor kit rontottam el?
2011. febr. 15. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

mit*

2011. febr. 15. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű edzésbeosztás csakis akkor hozhat bármi eredményt, ha kórosan elhízott vagy, amúgy alig ad megfelelő terhelést a zsírégetéshez. Ez így nudli - se. Ilyen lagymatag edzés mellett érthető, hogy még csak nem is izzadsz.

Intervallumos aerob edzés helyett intervallumos kardiót javaslok, az már tényleg remek zsírégetés.

2011. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!