Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással kapcsolatos problémák...

Futással kapcsolatos problémák (kezdő vagyok még nagyon és van 1-2problémám)?

Figyelt kérdés
4napja kezdtem el futni, tehát 4 napja minden nap járok. Első nap még egész jól bírtam de azóta minden nap egyre rosszabbul ment, pedig elméletileg egyre jobban kellene bírnom. Mért van ez? A másik pedig az, hogy állandóan beszúr közbe a hasam, pedig próbálok figyelni a helyes levegővételre. Sajnos a fájdalom is elég rendesen elveszi az erőmet. Mitől vannak ezek a dolgok és mit tegyek ellenük? Mikortól kezdek el majd fejlődni?
2011. ápr. 20. 21:14
 1/4 anonim válasza:
4 naptól vársz csodát?Pihenésről hallottál már ember?:O Kikészíted magad!
2011. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem várok csodát félreértettél...de azt sem vártam, hogy ennyire drasztikusan nehezebben fog menni...
2011. ápr. 20. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Pihenni is kell! Elég ha minden másnap futsz! A légzésnél pedig arra figyelj, hogy viszonylag lassan és egyenletesen vedd a levegőt!

2011. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne fuss ennyiszer az elején! Elég ha heti 2x 3x futsz, aztán ha az már könnyen megy és még akarsz futhatsz mindennap
2011. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!