Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen feeder bot+orsót...

Milyen feeder bot+orsót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én néztem a Spro special pellet heavy feeder botot. 390 hosszú Heavy kategória. Láttam Döme Gábor videóját, ahol 18,80 kg-os pontyot fogott ki vele, de a kisebb halakat is jól mutatta. Mit gondoltok róla?

Milyen nyeletőfékes orsót ajánlotok?



2012. júl. 16. 10:37
 1/1 WyLToR válasza:

Nem tudom pontosan mennyi pénz van a zsebedbe de ha sok money akkor ezt a botot ajánlom nekem is ilyenem van:D

[link]

Orsó:

Attól függ hogy inkább shimano orsót vagy inkább valami egészen frappáns-at akarsz akkor Spro orsót vegyél!

Dobom ennek a linkjét is

[link]

Ajánlom neked hogy érdeklődj horgászboltokban hogy van-e ilyen termékük mert lehet hogy pont ez amit ajánlottam nem áll a kezedre vagy túl könnyű vagy nehéz vagy az orsó-nak furcsa a hajtása.... stb

2012. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!