Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok...

Milyen küzdősportot ajánlotok a lányoknak?

Figyelt kérdés
néztem a ninjutsut és megtetszett, önvédelemhez kéne, viszonylag olcsón 12/L
2012. júl. 10. 08:56
 1/8 anonim válasza:

Szia. majd 20 éves harcművész múlttal a hátam mögött két teljesen különféle sílust javasolnék, aztán majd eldöntüöd melyik tettszik.

Az első a taewondo, ami egy rugalmas, pattogós, főleg lábmunkával dolgozó karate stílus. A másik a wing tsun ami nem más, mint egy női kung-fu stílus, teljesen mentes a felesleges mozdulatoktól, és nagyon hatékony önvédelmi stílus is.

sok sikert hozzájuk.

Üdv

Józsi

2012. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és a teakwondo-t mondta a nevelőapám aki majdnem 20 évig sportolta, és Józsinak hívják XD
2012. júl. 10. 10:12
 3/8 anonim válasza:
A wing chun-nal teljesen egyet értek én is meg azzal is ,hogy nézz meg több félét is. De szerintem nincs olyan ,hogy melyik nőies vagy melyik jobb nőknek. Inkább az adottságaid befolyásolják a dolgot ,hogy hajlékony vagy esetleg merevebb netalán a keményebb odateszem magam stílus mert akkor pl a shirayan vajramutthi akár lehet is a te embered.
2012. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a ninjutsu edzésen megtanulunk jutsukat is? azthiszem úgy hívják, de ha nem javítsatok ki.... ilyen kézjelekkel lehet furi dolgokat csinálni mint a narutoban
2012. júl. 10. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ész és a fantázia odabasz xDDDD

Persze alap hogy tüzet fogsz fújni meg a kezedbe pörgeted azt a kék szart xD

2012. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a jutsu annyit jelent, hogy művészet, nem naruto edzést tartanak, hanem harcedzést.
2012. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
néhány helyen van eredeti Rock Lee Taijutsu edzés, én ezt ajánlom!
2012. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
wing chun,aikido
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!