Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egy Krav maga edzés?...

Milyen egy Krav maga edzés? Vagy milyen küzdősportot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

18/f


Nincs túl sok önbizalmam stb. és ezért gondoltam el kéne menni valamilyen küzdősportra.

Azt hallottam hogy a krav maga nagyon jól használható az életben ha valami szarba kerülnék.


Az van hogy elég vékony alkat vagyok alapból, nem szoktam gyúrni mert marha unalmas de imádom az extrém sportokat és úszni szoktam.Nem vagyok egy marha izmos fiú.pontosan nem tudom de olyan 60 kiló körül lehetek és 177 cm.


Fogszabályzóm van szóval vigyáznom kell az ilyen verekedéses dolgokkal nehogy baja legyen.


Milyen küzdősportot ajánlanátok nekem?


2011. szept. 11. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Krav Maga-t felejtsd el, egy divatos béna zsidó bunyó. Nagyon jó a marketingje, de az oktatásának a színvonala az országban 98%-ban sz@r. Nagy kamu! Pénzlehúzás az egész!


Ökölvívás + Szabadfogású birkózás (egyszerre a kettő, jól bevált módszer, ráadásul a kettő együtt sem annyira drága)


Ha netán budapesti vagy akkor pedig:

Savate (francia boksz) + szabadfogású birkózás.


Vagy keress valami jó harcművészetet (karate, kung-fu esetleg aikido), ahol JÓ az oktató/mester/edző.


Krisz

2011. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
ezt adom!
2011. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen egy krav edzés-

http://www.youtube.com/watch?v=jc0qN4QXV1c&feature=fvw

Amit meg ajánlanék,azt az első már leírta.

2011. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

ehhh.. :)

már kissé szenyónak érzem magunkat.. A FENÉT :D

2011. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ők meg pofátlanul reklámozzák magukat valakinek fel kell hívni arra a figyelmet, hogy díszdobozba csomagolt teveszart árulnak.
2011. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

nem tudom láttál-e már kemény Wingchunost, de az biztos, ha a kravval képzett (szerencsétlen) amcsi katonákat késsel vágják az arabok rendesen.


és akkor képzeld el, hogy itt sokan keményebb és ijesztőbb dolgokat csinálunk, mint amit esetleg egy Wingchunos. pedig.. az sem semmi amit néhányuk tud.

2011. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hol csináljátok? kivel? lemennék megnézni.
2011. szept. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pénteken szoktunk edzeni Újpesten.
2011. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont szabad vagyok. hol? UTE?
2011. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Káposztás megyer, Bőröndös utcában van egy óvoda.

de mostanában edzőm nem nagyon ér rá, társaimmal meg inkább félretesszük a pénzt, szerintem az erdőben lesz edzés.. mindegy, kevesebb értetlen tekintet, és.. földesebb föld.. :)

2011. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!