Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene, hogy jó e ez...

Valaki segítene, hogy jó e ez az edzés terv?

Figyelt kérdés

itt a link: [link]

3napból áll az edzés. Egy nap 2 izmot edzek. És minden izmot egy héten 2-szer

Így csinálom: 1.nap(hétfő), 2.nap(kedd), 3.nap(szerda), 1.nap(csütörtök), 2.nap(péntek), 3.nap(szombat),VASÁRNAP nem edzek(pihi nap)!

Jó ez így ahogy edzek? Tervezem, hogy majd edzés után szénhidrát és fehérje turmixot iszok!(még nem vettem fehérje és szénhidrát kiegészítőt!)


2012. júl. 11. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

nagyon sok. sőt az alap edzéstervben ha hetente 1szer csinálnád a bicepsz és a tricepsz még akkor is sok lenne. és hasat nem is látok.

edzés utáni fehérje és szénhidrát jó!

2012. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó, főleg, ahogy te akarod végezni, hogy egy héten kétszer is végig edzed az izomcsoportokat. 1000% tuti túledzés!!


A terv jó lenne, ha hétfő-szerda-péntek lenne és levennél pár helyen a gyakorlatok számából. Pl. mellnél elég max. 4 gyakorlat, bicepsznél és tricepsznél is 3-3.

a lábat én külön edzeném:

Mell-kar

láb

hát-váll


vagy

mell-hát

láb

váll-kar.


De lehet 4 napost is: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát.

stb., sok variáció van, de kétszer ne eddz ennyi gyakorlattal egy izomra egy héten belül.


Lehet 3 napos teljes testest is, de akkor egy izomra 1, max 2 gyakorlat megy. Ahogy te írtad az túl sok.

2012. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pfúúh ez tényleg rengeteg, még akkor is sok ha csak 1 * csinálnál 1 ilyen napot a héten, ez csak túledzéshez vezet, mivel láthatóan kezdő vagy ajánlom hogy teljes test edzésekkel kezdj, minden edzésen minden testrészre 1 gyakorlat mondjuk heti 4 * és olyan 4*15 ös ismétlésekkel, hogy megszokja a szervezeted magát a súlyzózást, ez mehet 1-2-3 hónapig, persze a kaja a legfontosabb nem a kiegészítő!!! csirke,pulyka,hal,sovány marha,sovány túró, rizs,zabpehely,krumpli(nem sült moslék), lenmag, omega3-6-9 , vitamin kiegészítő alkossa a kajádat, ezeket persze megfelelő mennyiségben. Sárga Kapszulát olvasd el, az alapok benne vannak, ha betartod úgy nősz majd mint a gomba;)
2012. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De van benne has minden edzés végén 15perc hasazás az alján van! Szerintem is sok egy kicsit! Akkor legyen a heti négy nap egész testi edzés? Milyen sárga kapszula?:D(nem tudom miről beszélsz)
2012. júl. 11. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Négy napnál ne legyen teljes testes. Egy izomra egy héten egyszer eddz, kivéve vádli és has. Én ezt ajánlom.:)
2012. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha egy héten egyszer megcsinálom ezt tervet úgy hogy napok között egy szünnap van az jó? hasat+vádlit pedig minden nap vagy minden másnap?
2012. júl. 11. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
vha egy héten egyszer akkor is vegyél le a gyakorlatokból. mellre elég 4 karra pedig 3-3, ahogy Montez is írta
2012. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké! Köszönöm!
2012. júl. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!