Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító diéta esetében már...

Szálkásító diéta esetében már az első héten figyelembe kell venni, hogy -1 kg a jó, vagy itt is bent van az is a dologba, hogy először sok salakanyag távozik?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első szálkásító étrendem, régebben már diétáztam amolyan saját módszerrel (kicsit éheztetős is volt, bevallom) és akkor az első héten lement 3-4 kg a salakanyag miatt. Szálkásító diétával csak 1 kg mehet le az első héten?
2012. júl. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

1kg körül lenne a jó, 3-4 kg már sok lenne szerintem.

Ugyanis fokozatosan kell levinni a ch. Mondjuk kezded a ch-t 3g*testtömegkg-ról (fehérje végig 3g*tskg) és onnan viszed hetente-pár hetente lejjebb, ha nincs meg a 0,5kg/hét. Ha pedig több, mint 1kg/hét a fogyás, akkor nagy a valószínűsége, hogy izomvesztés is van, mert túl nagy a kalóriadeficit és izomfehérjéből is használ fel a szervezet.

2012. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A salakanyag az egy eszeveszett nagy baromság, nem távozott belőled. Ami az első héten nagyobb tömegvesztést eredményez az a glikogén és a hozzákötődő víz csökkenése.
2012. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
abszolút egyetértek az előttem szólóval a glikogén és a vízvesztés lehet oka a nagy súlyvesztésnek én is első héten 2-3kg szoktam veszteni
2012. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!