Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétához szeretnék étrendet...

Diétához szeretnék étrendet összeállítani, ehhez keresek leírást, honlapot, szakirodalmat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy finnyás vagyok és rengeteg mindent nem eszem meg, ezért a neten fellelhető diéták általában nem jók, mert mindig van bennük valami ami nekem nem jó:) ezért szeretnék magamnak összeállítani egy 3-4 hetes változatos diétás étrendet, ehhez keresek leírást, + olyan leírást, táblázatot, akármit ami tartalmazza különféle zöldségek, gyümölcsök, egyéb, kb kcal tartalmát...

2012. júl. 3. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz mintaétrendeket, de gyümölcs felejtős szálkásításnál, mert cukor nem kellene.:)

Van tápanyagtáblázat is fent: [link]

2012. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3g*tskg fehérje és 1,5-2g*tskg ch kell

Kalóriatáblázat: [link]

2012. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazából nem szálkásítás a célom csak simán hosszútávon rendszeres testmozgás mellett fogyás, és kiegyensújozottabb étrend, és nekem kell a gyümölcs is mármint az a kevés amit megeszek:P ananász, mandarin, kivi... ennyi semmi más gyümölcsöt nem vagyok képes megenni, viszont ha nincs rost akkor nincs **** remélem értitek:)

zöldségből majdnem mindenevő vagyok... Anyukámék rendkívül egészségtelenül táplálkoznak, ha ezt mondom nekik akkor ordítás lesz a vége, ezért szeretném a teljes étrendemet függetleníteni tőlük, eddig első 18 évemben gyakorlatilag disznó húst ettem kenyérrel vagy krumplival, anyáméknak ez a havi étrend 90%-a, szóval szép nagyra nőttem:) mindig lebetegszem és gyenge az immunrendszerem... ezért is kell a gyümölcs amit le tudok erőltetni...

2012. júl. 3. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
jah és én 120kg vagyok most épp, csak az étrendhez amin felnőtem, kiegészítendő leírom anyukám 160kg, apukám 180 felett:) ugyan azon a mázsán méreckednek amin a disznókat mérik... én nem szeretnék idáig eljutni...
2012. júl. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!