Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megint gyúrás help! Van aki...

Megint gyúrás help! Van aki tud e ebben segíteni!?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok(lassan 15),és arra lennék kíváncsi, hogy ha edzek, akkor mekkora súllyal ajánlott (most 5kg kezdek), és mennyit belőle, ha heti 2-szor használom a súlyzókat(vagyis a-b-a rendszer szerint edzek).
2012. júl. 4. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miazhogy 5 kg-val kezdesz? Melyik gyakorlatban??
2012. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés, annyival csináld amennyivel megy 6-12ismétlés szabályosan. Meg hát nem mindegy milyen gyakorlat. Én pl. tárogatást 5-10kg-mal szoktam mert most kezdtem és ennyit birok. De viszont csigán mellhez húzásnál 45-50kg-al szoktam szériázni.
2012. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem azt kérdezte, te mennyivel nyomod:)
2012. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konditerembe nem járhatok, szüleim nem tartják jó ötletnek, de a lényeg, hogy van két pár 5-10 kg-os két kezes súlyom(ebből egyenlőre csak 5-t használok két kezes súlyzó, és azokkal szoktam otthon gyakorlatozni, mint tárogatás-20-25 db, bicepsz 50db stb, de lényeg, hogy megéri e 14-15 évesen kondiba járni, hiszen az izom tapadások még nem az igaziak ebben a korban...
2012. júl. 4. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Jocceeh létszíves ne okoskodj, te nem is a kérdésre válaszoltál, én legalább kifejtettem hogy nem mindegy milyen gyakorlatról van szó.


Érdemesebb kondiba járni mint otthon emelgetni a kis súlyokat baromi nagy ismétlés számmal.

2012. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes a kondiba járás, mivel ennél nagyobb súlyok kellenek. Ha most még nem is , de nagyon hamar időn belül fognak kelleni.
2012. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet, a másik, hogy mit érdemes enni az építés érdekében? Úgy tudom a legjobb a hal, de a csirke mellet is nagyra tartják.
2012. júl. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!