Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Körübelül 2cm bicepszet egy...

Körübelül 2cm bicepszet egy hónap alatt fel tudok szedni?

Figyelt kérdés
kb. 2 cm bicepszhez mennyit kéne híznom hogy 1 hónap alatt fel tudjak szedni? iszok fehérjét és elegnedő szénhidrátot is viszek be egy nap. sok húst is eszek.
2012. júl. 3. 00:08
 1/7 natural88 ***** válasza:

nem tudom ezt igy megmondani, tökre változó egyénenként. jó-e zsírosan az a pár centi vagy relatíve vékonyan?


eddzél keményen brachialisra és brachioradialisra.

ha nem tudok mik ezek üsd be google-ba.

A tricepsz amúgy a karod kb 2/3-at adja, úgyhogy elsősorban azt kell növelni. a tricepset én például könyebben megedzem jobb eredménnyel mint a bicepsemet. talán azért lehet mert a tricó fehér izom, a bicó meg vörös. a vörös izmok cécósabbak

2012. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. én tömeges kezet szeretnék ha érted mire gondolok. ez viszont új hogy a tricótol szélesedik a kéz:) köszi a választ.
2012. júl. 3. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy natural is írja, a tricó adja a nagyobb tömeget. Legyen normális tömegnövelő étrended, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Naturálban max havi 1kg izom ami feljöhet, de az is csak az első évben:

[link]

2012. júl. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! 7 hónapja edzek de abbahagytam egy jópár hétre..
2012. júl. 3. 10:00
 5/7 A kérdező kommentje:
fehérje bevitel megvan, szénhidrát is megvan mindkettőt por illetve húsok meg krumpli, rizs formályába be viszem egy nap
2012. júl. 3. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Formályába Jaj.....
2012. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó értsd rá léccives
2012. júl. 3. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!