Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor meddi kell hogy...

Most akkor meddi kell hogy még tömeget nőveljek?

Figyelt kérdés
HI! vetem már sok izomtömegnövelő fehéjre port meg csinlom ezt a testépitő étrendet mellé direk ilyen prfoisat kerestem hogy ne rontsam el. Most már nagyon sokáig csináltam emg feljött sok kilgoramm jó sok megnőttem, most akkor elkezdhetem átalakítni izommá a zsíromat? Vagy menyit kéne felszednm még?
2012. jún. 29. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
most ezt csak én nem értem? Vagy mii XD?
2012. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát mit nem lehet értni ezen?!!!! Meddig kell tömeget felszedni amit majd jól át lehet dolgozni izommá.
2012. jún. 29. 18:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon félreértesz XD... ezeket a dolgokat amit írtál nem az edzés megkezdése előtt kéne csinálni hanem közben. Nagyon leegyszerűsítve..
2012. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Zsírt nem lehet izommá dolgozni. Az izom feletti zsírt kell leadnod diétával és a súlyzós edzés mellé végzett aerob edzésekkel. Akkor már kezdheted, ha úgy látod, hogy van elég tömeg és sok a zsír.
2012. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mivan???????????????????? akkor mos szivattok vagy mi? 150 kilogramm felet vagyok és akot most közliket hogy fogyjak le? de hogyan alakitom át akkor izommá? hát ezért híztam fel igy cisnálják mások is fleszednek sokat aztán átdolgozák.
2012. jún. 29. 18:47
 6/16 Zakathol ***** válasza:

Kár,hogy ez is fake kérdés.

Hinni akarom, hogy nincs ilyen ember...

2012. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el varázslótanfolyamra és egy jó varázsigével átalakítod. Ja, tuti fake kérdés, most már látom.:)
2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
HÁT NE Huzzál föl mégjobban!!!!! nem vagyok fake hanem fehér bürű magyar mst meg még meg megis sértsz!!!!!!!!! meg it hazudostok megmonta az ismerősöm is, hogy ide scak ilyenek jánrak.s
2012. jún. 29. 18:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Aha, idejárunk sértegetni, hazudozni.:)
2012. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zakathol ***** válasza:
Fel a fejjel. A szüleid így is szeretnek, és ez a legfontosabb!
2012. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!