Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzésterveket otthoni...

Milyen edzésterveket otthoni tanulású küzdő sportokra?

Figyelt kérdés
Jártam már karatéra, kung fu-ra, ninju tsu-ra, de minddel az volt a baj, hogy messze van az edző hely és nem tudtam biciklivel menni, és anyuék nem mindig tudtak elvinni. Most jelen pillanatban nincs kedvem belépni valami egyesületbe újoncként. De viszont élek-halok a küzdő sportokért és szeretnék otthon edzeni, de nem tudom, hogy hogyan. Mihez kezdjek először? Hogyan kezdjem?

2012. jún. 27. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nézhetsz a neten oktató videókat de nem érdemes. Azt hinnéd hogy jól csinálod közbe csak nincs melletted 1olyan ember aki figyelmeztetne a hibákra amiket elkövetsz. Ennek következtében lehetséges hogy az egészet rosszul tanulod meg.
2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Otthon életszerű edzést nehéz folytatni. Vegyél egy bokszzsákot és püföld, árnyékolj és végezz erőnléti edzést! Többet egymagadban nem nagyon tehetsz.
2012. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valaki, aki rendesen jár ilyesmi edzésre, annak, nincs valami elképzelése, hogy milyen tervet követnek a mesterek/tanítók? Vagy esetleg, hogy miket csinálnak órán, milyen feladat sorokat?
2012. jún. 27. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
semmit nemérsz a küzdősportal inkább hagyd abba
2012. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tartok is ilyen edzést és egyetértek az előttem szólókkal: otthon akkor gyakorolj, ha már tudod, hogy mit csinálsz.


De a legjobb, ha lemész egy ilyen edzésre, ott meglátod, hogy miket csinálnak. Ne aggódj, senki sem úgy megy le, hogy mindent tud, meg nem is arról szól a dolog, hogy várjuk minden este a kezdőket, hogy jól megverjük őket. ;o)


Ha már voltál ilyen edzésen, akkor is jobb, ha úgy gyakorolsz, hogy ki tudnak javítani. Berögzült mozgást baromi nehéz lehámozni valakiről, legjobb az ilyet csírájában elfojtani.


Tehát a javaslat: menj le edzeni! Győzd meg aput, anyut!


Ha ez nem jön össze, akkor erősíts úgy, ahogy edzésen tanultad!

2012. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosítok: Az első két hozzászólóval értek egyet... ;o)
2012. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

kamuzol.

ha élnél halnál a küzdősportokért,akkor ilyesmi,hogy jaj új emberek nem tudna hátráltatni.

meg nincs kedvem.

kedv a dugáshoz kell,nem az edzéshez.

2012. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a boxzsák nem rossz ötlet, aztán majd lehet szeptemberben utána nézek valami közeli edzőhelynek, esetleg Szigetszentmiklós környékén (thai- és kick box-on kívül) tudtok valami ilyesmit?
2012. júl. 2. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Otthon nem lehet küzdősportot tanulni főleg, hogy jellemzően kétszereplős játék illetve amit egyedül tudnál gyakorolni azok összetett mozgások amihez még nem vagy elég képzett. Egyetértek, hogy egyáltalán nem élsz halsz a küzdősportokért egyrészt nem csapongnál enyire a stílusok közt, másrészt megoldanád, hogy eljuss edzésre.
2012. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az iylenek annyira fel tudnak idegesiteni,hogy az hihetetlen. Hogy mondhatja valaki, hogy él-hal a küzdősportért/harcművészetért, ha közben ilyenek ir le. Mármint ne érts félre, elhiszem,hogy szereted, de ha ilyen kifogásokat keresel, hogy messze van.. nincs kedvem... Másnak is vannak ilyen problémái, sőt még rosszabbak is annál,mint,hogy nincs kedve( amugy ezen jót röhögtem) de megoldják. Van egy film, ahol hallottam( számomra) egy jó idézetet: "A harcos cselekszik, csak a bolond sír".
2012. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!