Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belevágjak a így, vagy csinálj...

Belevágjak a így, vagy csináljam úgy ahogy eddig?

Figyelt kérdés
Eddig úgy edzettem hogy egyik nap edzettem mindenre, utána egy pihenőnap következett. (Konkrétan egy nap: 2x400 fekvőtámasz, 7 húzódzkodás ujjakkal kifelé, 2x8 ujjakkal felém. felülések 500 körül, a módján mindig variálok.) Most a fegyencedzéssel ismerkedem, de ez olyan edzést javasol, hogy egy nap csak egy gyakorlatra koncentrálok, másnap másokra, hogy egy izom többet pihenjen. Attól tartok, hogy ha nem edzek elég sűrűn elveszik amin eddig dolgoztam. Hogy a jobb?

2012. jún. 25. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor így rendben leszel, kész vagy a fekvőtámaszra.

Szerintem nem kell úsznod, a calisthenic elég kell legyen.

2012. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké de akkor felbontsam az edzést úgy hogy minden nap egy izomcsoportra, gyakorlatra koncentrálok jobban, vagy jó ha egy nap edzek teljes testre más nap pedig pihenek?
2012. jún. 25. 18:01
 13/14 A kérdező kommentje:
letöltöttem a meztelen harcost, eddig ígéretesnek tűnik és kombinálhatónak
2012. jún. 25. 21:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól kombinálható!


Szerintem akkor válasz egy kompromisszumot a kettő között, és ne egy nap edzés - egy nap kihagyás módon csináld, hanem mondjuk heti négyszer, szimplán megduplázva a Friss hús programot. Ez egy jó arany középút.

2012. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!