Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x edzek már két hete,...

Heti 3x edzek már két hete, jövőhéten lesz a harmadik hét utána nyaralás, látszani fog valami?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva nyaralás.tudom nem most kellett volna elkezdeni az edzést, egyébként 54 kg vagyok csinos, csak a hasam nagy, mintha terhes lennék. tegnap mértem magam cm-be és azt vettem észre, hogy átlagba két centivel vastagabb vagyok mindenhol...most akkor ez mi? :D mikor fog látszani valami egyáltalán?
2012. jún. 22. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

azta hát kb ennyi idő alatt semmi látszatja nem lesz

és akkor most mi lessz, nem mész nyaralni?

2012. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
No problem, jövőre már mehetsz nyaralni.
2012. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy belátod, későn kaptál észbe.

Nézd, ha rászánsz egy komolyabb összeget, akkor valami tényleg komoly edzéssel és valóban szakszerű diétával biztonsággal leadhatsz két hét alatt másfél kiló zsírt, ami azért nem kevés. Kérdés, hogy megéri-e neked.

Akárhogy is, tartsd az edzést, és jövőre már biztosan jobban fogsz mutatni!

2012. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De fogok menni nyaralni attól még:D nagyon kemény edzéseken veszek részt, kb minden edzés után izomlázam van. teljes kiörlésű dolgokat eszek mostanába meg zöldséget. hát most nagyon kitartó vagyok. akkor majd max jövöre lesz lapos hasam...:) egyébként zsírégető és aerobik órákra járok:)
2012. jún. 22. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
ha diéta nincs meg akkor járhatsz akármire nem lesz lapos a hasad
2012. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kemény súlyzózással többre mennél. A tévhittel ellentétben nem csak izmosodni, hanem nagyon hatékonyan fogyni is lehet vele. Az aerobik és az ilyen trendi zsírégető edzések csupán vékonnyá tehetnek, nem formásan izmossá.
2012. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
mondom nem vagyok kövér nagyon csinos vagyok...azt mondják mások...dehát nekem a hasammal van baj. a kolát már lecseréltem vízre is:) köszi a kommikat amúgy:)
2012. jún. 23. 19:35
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem is mondta senki hogy kövér vagy. :) De ha még mindig nem vagy elégedett az alakoddal, és a hasadon van még egy kis felesleg, akkor azt csak úgy tudod leadni, ha tovább fogysz, nem? :)
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jogos :)
2012. jún. 23. 19:44
 10/23 anonim ***** válasza:
mutass képet, megmondom hogy kell-e még fogynod :D
2012. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!