Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudok alapozó edzést...

Mivel tudok alapozó edzést csinálni MMA-hoz?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva költözünk és ahova költözünk,ott szeretnék járni küzdősportra, itt nincs semmilyen lehetőségem rá,ezért szeretnék itthon valamilyen edzést csinálni,ami (felkészít) kicsit a kezdéshez! mit javasoltok

van box zsákom is, előre is köszönöm!


2012. jún. 22. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit. max erőnlétet.
2012. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És azt hogyan! miket mennyi gyakorisággal,mert azt hallottam,hogy akik valamilyen küzdősportban vannak azok napi 2-3 órát is edzenek...
2012. jún. 22. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Előtte nem érdemes, küzdősportnál nem elég az erő, rugalmasság is kell. Fuss, biciklizz, ússz, javítsd az állóképességed, hogy bírd az edzést.
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm szépen!
2012. jún. 22. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Végezz erőedzést és anaerob állóképességi edzést.
2012. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Erőedzést hogyan?

És ezeket minden nap csinálhatom??

2012. jún. 22. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Hú, hát Kedves Kérdező, nagyon alapokkal sem vagy tisztában. Persze semmi baj, mindenki így kezdi, ezzel csak azt akarom mondani, hogy itt nem áll módunkban oldalakat írva kiokítani téged. Szóval neked kell kicsit egyénileg böngészni a témában!

[link]

Ezeket olvasd el, utána már el tudsz indulni!

2012. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Igen,nem vagyok még tisztában az alapokkal sem!
2012. jún. 22. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Világos, semmi gond! :) Kicsit olvasgass utána, szerezz egy kis alap tájékozottságot! Ha a tesztoszteron oldal egy kis bibliává válik számodra, azzal csak jót tehetsz az elméleti felkészültségednek.

[link] Ezen az oldalon címkék szerint vannak rendezve a cikkek, ha bármi eszedbe jut, utána tudsz nézni.

Amúgy meg nem kell aggódnod azon, hogyan készülsz rá. Na nulla kondícióval mész oda, akkor sincs gond, azért vannak, hogy felkészítsenek. Mindenki kezdőn kezdi. Azért kezdő. :)

2012. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az oké is! De mivel időm van és szeretem a sportot,ezért szeretném ezt a szabadidőm is erre fordítani! kéziztem,fociztam amatőr szinten,tehát mindig sportoltam, súlyzós edzéseket is csinálok minden héten 3 szor, kerózni meg szinte minden nap, kb. 10km-t a szabadban :)

csak azért ez teljesen más lesz szerintem!

2012. jún. 22. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!