Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt el lehet érni...

Ennyi idő alatt el lehet érni valami eredményt?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A tömegem kb 90 kiló. 190 cm magas vagyok. Kicsit túlsúlyosnak tartom magam. A nyáron szeretnék leadni jónéhány kilót, és egy kis izmot (IZMOT, NEM TÖMEGET) felszedni. Tartottam előadást az "étrend-kiegészítő, izomtömeg-növelő szerekről" tudom, hogy miket okoznak... (ha valaki ellenkezne, akkor arra válaszoljon, hogyha 2 hétig nem kondizik egy testtömegnövelős gyerek, akkor miért épül le az "izma"?) Ne ajánljatok étrend-kiegészítőket, tablettákat, szteroid tartalmú maszlagokat. Mi lenne a helyes értend? Milyen jellegű gyakorlatok adnának egy kis plusz fizikumot? Van két egykezes súlyzóm, amiket lehet bővíteni. És Apa összedobott egy házi kondigépet, aminek van egy rúdja fent, és azt kell lehúzni. Azt is tudjuk legalább vagy 50kg-ig bővíteni.


köszönöm, Csaba


2012. jún. 22. 00:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Csabi, én pedig élelmiszermérnök vagyok és jelenleg is egy gyógyszergyárban dolgozom, ahol étrendkiegészítőket is gyártunk. Jó pár gyógyszerész vesz körbe, de senki nem hiszi, hogy a tápkiegekbe szteroidot raknak. Úgyhogy megint megbukott az elméleted, jobban jársz, ha átgondolod a dolgokat.
2012. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
(popcorn)
2012. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Zakathol ***** válasza:

Itt csak az a legfőbb baj, hogy az étrendkiegészítőket kevered a szteroidokkal.

Értsd már meg, hogy egész egyszerűen kivitelezhetetlen lenne tápkiegekbe szteroidot rakni, mivel a gyártó nem tudja, hogy a fogyasztó milyen adagokat fog fogyasztani.

Ha így lenne már a többmillió étrendkiegészítő fogyasztó közül már számtalan túladagolás, egészségkárosodott ember jelent volna meg, holott ez egyáltalán nincs így. Aki mást állít az bizony nyomott valamit még mellé, csak max nem vallja be. Ez TÉNY, akárhogy vitatkozol vele.


Az pedig, hogy a tápkiegtől vagy akár még a szteroidtól is "felfújt" izomzat keletkezne az egy vicc. Vannak olyan hatású szteroidok amik igen, nagy mennyiségű vizet vonzanak be a szervezetbe, de azt a szervezet a kúra után ki is fogja üríteni.


Az izom az izom. Az ereje nem táplálékfüggő, hanem genetika (+fehér és vörös izomrostok aránya) kérdése.

2012. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
oké, igazat adok nektek... majd utánajárok a dolgoknak. bocsánat a kötözködés miatt :)
2012. jún. 22. 13:31
 25/26 anonim ***** válasza:
Van Isten!
2012. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mégpedig Nubojának hívják :)
2012. jún. 22. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!