Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt el lehet érni...

Ennyi idő alatt el lehet érni valami eredményt?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A tömegem kb 90 kiló. 190 cm magas vagyok. Kicsit túlsúlyosnak tartom magam. A nyáron szeretnék leadni jónéhány kilót, és egy kis izmot (IZMOT, NEM TÖMEGET) felszedni. Tartottam előadást az "étrend-kiegészítő, izomtömeg-növelő szerekről" tudom, hogy miket okoznak... (ha valaki ellenkezne, akkor arra válaszoljon, hogyha 2 hétig nem kondizik egy testtömegnövelős gyerek, akkor miért épül le az "izma"?) Ne ajánljatok étrend-kiegészítőket, tablettákat, szteroid tartalmú maszlagokat. Mi lenne a helyes értend? Milyen jellegű gyakorlatok adnának egy kis plusz fizikumot? Van két egykezes súlyzóm, amiket lehet bővíteni. És Apa összedobott egy házi kondigépet, aminek van egy rúdja fent, és azt kell lehúzni. Azt is tudjuk legalább vagy 50kg-ig bővíteni.


köszönöm, Csaba


2012. jún. 22. 00:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy úton-útfélen csak a rosszat hallani a testépítőkről. Az ilyen értelmi fogyatékosok bemagyarázzák az átlag embernek, hogy ilyen meg olyan "izomtömeg-növelő" szerektől felfújódnak majd leeresztenek. Közben meg a syntholos (szintén értelmi fogyatékos) kötsögöket mutogatják nekik.


[link]


Tessék, itt egy naturál testépítő. Tehát aki nem használ szteroidot, csak tápkieg.-et. Szerinted ő nem képes komolyabb munkát végezni?

2012. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

két normális válasz érkezett:

1. Dánieltől

2. Monteztől.


most mi itt a probléma? én megkérdeztem valamit, a válaszra vártam. ketten adtak jó választ. a többi meg minősíti magát!

2012. jún. 22. 12:23
 13/26 anonim ***** válasza:

Nálam még nincs nyári szünet, mert vizsgaidőszakom van az egyetemem KÉMIA szakán. Ahol tanultunk ilyenekről.


Az meg egyszerűen már félelmetes, hogy mennyire nem arról beszélsz, amiről mi. SENKI nem mondta, hogy az átlagember használ szteroidot izomnövelésre (a munkakerülő danabolos cébetűs egyedekről nem beszélve, azok hülyék). A tápkiegekben NINCS szteroid. Tudtommal egyik válaszadó itt sem fogyasztott még SOHA izomnövelő célú szteroidot. ÉTRDMÁR?? Teljesen más téma!


Ha neked ennyi eszed van, akkor a drága barátaidra is kíváncsi lennék. Csak emrt az én tapasztalatom azt mutatja, hogy semmiféle negatív hatása nincs a tápkiegeknek izom"minőség" szempontjából. SŐT! Az erő nem is izomfüggő leginkább, hanem izom-ideg kapcsolat, netán ínfüggő. Tehát az izmok mérete és a kifejteni képes erő közt nincs lineáris ok-okozati kapcsolat.

És ha a tápkieg nem természetes, akkor a sültcsirke sem az, mert a természetben csak nyers csirke van...

2012. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

azért lehetne tőletek is olyat kérdezni, amire nem lenne meg a válasz gyorsan...


ajánlom, hogy tanuljatok szerves kémiát, mert ahhoz sem értetek.

2012. jún. 22. 12:26
 15/26 anonim ***** válasza:
Hidd el Csabi, én nagyon visszafogtam magam. A többieknek van igazuk 100%-ban, sokat kell még tanulnod.
2012. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 dirtboy ***** válasza:

ja hogy te azt hiszed hogy Dániel meg Montez ők egyet értenek veled,azt gondolod hogy ők ezt úgy gondolják mint te?

akkor tévedsz.


nem mi minősítjük magunkat,te minősíted magad.

nem gyanús hogy senki nem ért veled egyet?

biztosan mi tévedünk.

szívesen össze mérném az erőmet a felfújt izomzatom erejét a tiéddel bármilyen téren.

legyen fizikai munka vagy bármi.

nem valószínű hogy vesztenék.

2012. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Biztos többet tudsz a szerves kémiáról, 16 évesen, mint az aki egyetemen tanulja.
2012. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
ezt nem neked írtam, kedves utolsó. az okleveles gyógyszerész rokonom, aki az egyik hazai vezető gyógyszergyár feje. azt mondta, hogy a dolgok mögé kell nézni. de nem annyit, hogy elolvasni a cimkét, meg amit mögé raktak...
2012. jún. 22. 12:30
 19/26 A kérdező kommentje:
ez csak egy kis ismeretterjesztő téma javaslat volt.
2012. jún. 22. 12:31
 20/26 anonim ***** válasza:

PWNED!!! :DDD


Beszól, hogy tanuljunk szerves kémiát, miközben picivel előtte (gondolom még nem látta) már beírtam, hogy egyetemen tanulom :D


Csabika, most már hiszel nekünk? De ha nem, én is benne vagyok bármilyen vizsgálódásban, bármilyen próbának alávethetjük nézeteinket, biztos vagyok benne, hogy a miénk (mivel az igazság) kiállja a próbát.

Ja, és ne értsd félre, mi valójában segítő célzattal írunk mindent, azt szeretnénk, hogy ne téves dolgokat gondolj, hanem valóságosakat. A te érdekedben is.

2012. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!