Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb a belső...

Melyik a hatásosabb a belső combra, vagy az egészre, hogy szép izmos lábaim legyenek futás, vagy lépcsőzés?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 14:31
1 2
 11/15 Zakathol ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, szóval nincs olyan hogy egy gyakorlat valahonnan leviszi a zsírt.

Olyan gyakorlat van amivel az egész tested zsírtartalmát lehet csökkenteni - olyan módon ahogyan az a genetikádban kódolva van.

Aerob/kardio mozgásoknak hívják ezeket, de csak akkor hatásosak ha mellé szálkásító diéta is párosul, azaz a napi kalóriamérleged negatív (kevesebb energiát eszel meg mint amennyit elhasználsz).


(A helyedben pedig nem szájalnék azzal aki segíteni akar, később hasznos lesz az életben, ha megtanulod.)

2012. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok, bizonyos kérdésekre, de azt nem szeretem, amikor a kérdező összevissza ír. Jó, hogy még neked áll feljebb.
2012. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
zsírleadáshoz aerob meg diéta, izomnöveléshez tömegnöv étrend, és edzés nagy súlyokkal :) és pont
2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :)
2012. jún. 19. 15:25
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem lépcsőzés nekem tesi órán minden héten kellett nagyon kemény volt néha mi békaügetést csináltunk meg olyat hogy hogy háttal kellett felmenni négykézláb meg ilyenek
2014. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!