Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok tehetős, milyen...

Ha nem vagyok tehetős, milyen ételeket ajánlanátok testépítéshez?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy nem vagyunk gazdagok, 16/f létemre a nyári munkából jövő pénzt szeretném a kondizásba fektetni

edzés utánra tudok magamnak tejsavót és dextrózt biztosítani

tehát a kérdés: melyik a legolcsóbb fehérjeforrás? csak hobbiszinten


2012. jún. 15. 15:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Zabpehely(inkább ch),Lencse(ch,protein),Tojás(protein),Csirkecomb(protein)
2012. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
nyári fizetésből nincs értelme...egyrészt 2-3-4 havi adagot meg tudsz venni amitől nem is lesz nagy eredmény és ha lesz is és utána már nem tudsz vásárolni,és totál lefogsz épülni,és rá is fogsz jönni hogy így kidobott pénz volt.főleg 16 évessen,vagy keress diák munkát amiből állandóan tudod finanszírozni,és nem mindened ezekre a szerekre fog elmenni,mert hidd el hamar megunod hogy öröké csak szert veszel...kezd el a testépítést,magas fehérje tartalmú értelekkel,csirkemell rizzsel,tojás stb...és mikor már idősebb leszel,az izmaid is jobban kifejlődtek,kezdj neki vásárolgatni.(tapasztalat,én is kb 17 évesen vettem 20.000 ért fehérjét,elég volt 3 hónapra asszem,utána nem volt rá pénzem,és így igen pocsékba ment az a 20.000,ami ugyebár ha szegény vagy,igen nagy pénz....)
2012. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát ha a kaját nem tudod normálisan biztosítani akkor sajnos értelmet kidobni a pénzt táplálék kiegészítőkre.
2012. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha falun laksz, a legolcsóbb fehérjeforrás, ha keresel olyat, aki gyárt túrót. A visszamaradó savót vagy kidobják, vagy állatoknak adják. Az tömény fehérje.
2012. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrendet biztosíts elsősorban ne tápkieget.


elsőnek csak annyit hogy a tojás nem olcsó fehérje forrás.

egy egész tojásban van max 6g protein és 40-50 forint os áron vesztegetik.

azért az aligha olcsó fehérje forrás.


olcsó tejsavó pl.myprotein viszont ízesítetlen.

az lenne a jó ha vennél myproteint és vennél hozzá egy vpx syngexet.


myprotein 5kilós és 15ezer

syngex 2,27kilós és 9500ft

tudom hogy ez így drága de nyárvégéig nem kell venned protein az is biztos.


vitamin is kéne abból meg mega daily one vagy btu vitabolic és mellé egy vitaking aszkorbinsav mehetne.

2012. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy vidéken laksz vagy városban?

A tojás nem mindenkinek drága, most is van itthon vagy 50 db, annyit ehetnék, amennyit akarok. A savó is, ha van a közelben tehén, és gyártanak túrót, simán elérhető, annyit ihatnék, amennyit csak akarok. Ez függ a lakhelytől nagyban, belvárosban ritka háziállat a tehén.

2012. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 dirtboy ***** válasza:

még ha vidéken is lakik egyáltalán nem biztos hogy van házi álltjuk történetesen tyúk,a vidékiek nagy többsége nem tart semmilyen baromfit.

ha netán tartanak akkor sem biztos hogy elegendőt.

1 normál tyúk napi 1et tojik.

ha netán van 2 tyúkjuk hát azzal nem sokra megy.

ha meg több van akkor meg lehet hogy érdemesebb eladnia és venni rajta valamit amiből több proteinhez jut mintha a tojást enné meg.

itt nálam falun is 45ft ért megy a tojás háznál.

eladok 10 tojást az 450ft és meg szabadultam 60g proteintől viszont 450ből veszek kb.800g csirkecombot ami meg kb.180g proteint jelent.

mindegy ne barangoljuk el így.

a lényeg hogy a tojás nem tartozik az olcsó fehérje forráshoz.

2012. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hivatalosan biztos nem az, főleg most, de ha tartasz otthon csirkét is, a kettő együtt már olcsónak számít.
2012. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
városban lakom, köszi a tanácsokat
2012. jún. 16. 13:24
 10/25 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kell ilyen dolgokra a pénzt ölni. Egyél normálisan azt kész, egy darabig úgyis fejlődni fogsz, ráérsz majd akkor pénzt pazarolni az ilyenekre.
2012. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!