Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez fehérjepor mehet?

Lackopacsi kérdése:

Testépítéshez fehérjepor mehet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy már egy ideje edzek eddig még semmit sem szedtem úgymond natúr edzés volt tudjátok csirke tej tojás. Most már viszont kéne valami ami kicsit segít nekem és itt a fehérje porra gondoltam. Káros e hasznos e milyet vegyek ti mit ajánlotok. (Ja igen és még egy ugye ezt a felfúj hülyeséget ellehet felejteni?)

2012. ápr. 17. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írod.:) Ez csak kaja, nem fúj fel, nem kompresszor a protein. Nagyon hasznos edzés után legfőképp, de mehet a reggeli zabpehelyhez is. Edzés után tegyél hozzá 40-50 g dextrózt is.
2012. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

[link]


protein ugyan az mint a fehérje csak angolul

[link]

2012. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a napi káros-e esetleg a táplálék kieg. kérdés
2012. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,tudjátok csirke tej tojás. "

Mi a f*sznak tej? Kiscica vagy? A tej egy zsíros szar lötty!

2012. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Még egy kérdést azért eleresztek? Ebből a porból mikor mennyit mihez toltok be?
2012. máj. 15. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Edzés után proteinből testtömeg/2 gramm kell + 40-50 g dextróz. Reggel is tehetsz egy adagot a zabpehelyhez.
2012. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!