Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Majdnem rosszul lettem az...

Majdnem rosszul lettem az edzőteremben, mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Előtte egy órával ebédeltem. Előtte s és közben is ittam. Nem volt komoly edzés. Futópadon gyalogoltam, pici mellezés, aztán lábazás gépekkel. El sem fáradtam. De az utolsó dolognál, amit csináltam, a kitörésél kapkodtam a levegőt és le is izzadtam rendesen. Azt ritkán csinálom csak, így lehet hogy megterhelő volt.

Aztán odamentem a futópadhoz futni, de úgy éreztem, hogyha most nem ülök le vagy nem kapaszkodok meg, akkor elájulok. Álltam ott egy kicsit, ittam, aztán nagy nehezen nekiálltam sétálni a futópadon, és akkor jobban lettem. Azóta is olyan furcsán gyengének érzem magam, és mintha kicsit érezném a szívemet (ezt nem tudom, hogy attól van-e).


Mi lehetett ez? Nagyon megijedtem. :(


18/L


2012. jún. 7. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez egy régebbi Montez idézet volt
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Éhgyomor kell edzeni. A gyomor kb 1,5 óra alatt ürül ki tehát mi az idiótaság a hozzászólásában?
2012. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
semmi. de megbocsátok neki :)
2012. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!