Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek az edzőteremben súlyzózn...

Félek az edzőteremben súlyzózni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos lány vagyok, átrágtam egy csomó portált diétákkal, mozgással kapcsolatban, már el is kezdtem őket. Olvastam, hogy a diéta, zsírégetés egyik fontos alapköve a súlyzós edzés. Járok edzőterembe, a kardió gépeknél még nem félek, mert más túlsúlyos nőt is látok ott "szenvedni", viszont a súlyzók, erősítők külön teremben vannak. Kicsit (nagyon) félek oda bemenni edzeni, mert csupa tökéletes testű, kigyúrt férfi van ott, akik hatalmas súlyokat emelgetnek. Nekem egyenlőre elég a 2-3 kg kézi súlyzó, illetve értelemszerűen alacsonyabb súlyokat állítanék be az erősítő gépeknél is... Viszont nagyon félek, hogy kinevetnek, kinéznek, hogy mit csinál ott bébisúlyokkal ez a dagi lány. :S Mit tegyek, hogyan győzzem le a félelmemet?
2012. márc. 11. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől ne félj. Senki nem nevetne ki, nyugodtan végezd a súlyzós edzéseket is.
2012. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ott nem azt nézik, hogy ki hogy néz ki, hidd el nekem. Pont azért mész oda, hogy valtoztass magadon. Eretten gondolkodo emberek meg tisztelni is fognak, hogy ahelyett hogy otthon ulsz, eljarsz edzeni

Ez az en velemenyem

2012. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni egy barátot az edző teremben, vagy vigyél magaddal egyet. Mutatkozz be a srácoknak és mondd azt, hogy valahogy el kell kezdened. Szerintem nem fognak cikizni. Én olyan helyre járok, ahol csak fickók vannak. Bemegyek, köszönök és csinálom az általam jónak vélt gyakorlatokat.
2012. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fog kiröhögni senki nyugi :)
2012. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 4 helyen jártam már, és én sem tapasztaltam sehol egy árva rossz pillantást sem senkire, pedig rám aztán lehetne, mert nagyon vékony srác vagyok, és ugye egy férfi legyen erősizmos :D A nőknél meg kb mindegy. Ugyanilyen túlsúlyos nőket is láttam már a teremben, és rájuk se bagóztak. Ha becsületesen dolgozol, nem lesz gond.
2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk jár egy 50-60 éves kövér, iszonyú aránytalan alakú nő súlyzózni, és soha senki egy rossz szót nem szólt rá, én pl. mindig megpróbálok rá mosolyogni, nemhogy kinevetnénk vagy valami, ez tényleg tisztelendő. és amúgy is, mindenki kezdte valahol, ne félj! ez az első lépésed :)
2012. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kiröhög, akkor azok a kis csíra divatgyúrósok. De ha szerencséd van nem találkozol olyannal, ha mégis, nem szabad velük foglalkozni, mert aki ilyenért kinevet az idióta. Akik komolyan edzeni járnak oda, értelmes emberek, azok nem nevetnek ki, sőt, elismerően fognak rád tekinteni, hogy törődsz a testeddel, és igyekszel rajta változtatni, hisz a többiek is azért járnak oda, csak valaki vékonyból akar nagyot, valaki nagyból kicsit, szóval lényegében mindenkinek a változtatás a cél. Nyugodtan menj és edz félelem nélkül.
2012. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most kicsit megnyugodtam! Kedden megyek. :)
2012. márc. 11. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Én még spec. két év alatt nem láttam, hogy valakit kiröhögtek volna...

2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ez segít: Nagy súlyokat emelek. Kigyúrt vagyok. Egyáltalán nem nézem, hogy más mit mennyivel csinál hányszor mennyi ideig. Magamért járok le. Szerintem a többiek is ilyenek.

Szerintem téged sem néznének ki. Én pl észre sem vennélek.

Üdv

2012. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!