Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek az edzőteremben súlyzózn...

Félek az edzőteremben súlyzózni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos lány vagyok, átrágtam egy csomó portált diétákkal, mozgással kapcsolatban, már el is kezdtem őket. Olvastam, hogy a diéta, zsírégetés egyik fontos alapköve a súlyzós edzés. Járok edzőterembe, a kardió gépeknél még nem félek, mert más túlsúlyos nőt is látok ott "szenvedni", viszont a súlyzók, erősítők külön teremben vannak. Kicsit (nagyon) félek oda bemenni edzeni, mert csupa tökéletes testű, kigyúrt férfi van ott, akik hatalmas súlyokat emelgetnek. Nekem egyenlőre elég a 2-3 kg kézi súlyzó, illetve értelemszerűen alacsonyabb súlyokat állítanék be az erősítő gépeknél is... Viszont nagyon félek, hogy kinevetnek, kinéznek, hogy mit csinál ott bébisúlyokkal ez a dagi lány. :S Mit tegyek, hogyan győzzem le a félelmemet?
2012. márc. 11. 19:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Amekkora vagyok, nehéz lenne nem észrevenni... :DDDD

Na de amúgy jó, köszönöm mindenkinek, már meg vagyok nyugodva. :))

2012. márc. 13. 00:00
 12/12 anonim válasza:

Én is járok... Hiába 195kg a csúcs nekem fekvenyomva, akkor sem szabad kinevetni másokat meg nem is igen foglalkozok másokkal. Viszont multkor azon elmosolyodtam hogy egy kimondottan kövér làny egykezessel 4kg-hoz segítőt kért, mondta hogy csak akkor segítsen ha nem bírja. Tricepszre csinálta. A másodiknàl fejbeb@szta magát.

Az vicces volt

2013. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!