Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Majdnem rosszul lettem az...

Majdnem rosszul lettem az edzőteremben, mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Előtte egy órával ebédeltem. Előtte s és közben is ittam. Nem volt komoly edzés. Futópadon gyalogoltam, pici mellezés, aztán lábazás gépekkel. El sem fáradtam. De az utolsó dolognál, amit csináltam, a kitörésél kapkodtam a levegőt és le is izzadtam rendesen. Azt ritkán csinálom csak, így lehet hogy megterhelő volt.

Aztán odamentem a futópadhoz futni, de úgy éreztem, hogyha most nem ülök le vagy nem kapaszkodok meg, akkor elájulok. Álltam ott egy kicsit, ittam, aztán nagy nehezen nekiálltam sétálni a futópadon, és akkor jobban lettem. Azóta is olyan furcsán gyengének érzem magam, és mintha kicsit érezném a szívemet (ezt nem tudom, hogy attól van-e).


Mi lehetett ez? Nagyon megijedtem. :(


18/L


2012. jún. 7. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit ittál közben? Mert vércukorszint leesé gyanús.
2012. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
énis arra gondolok Lovag. Nem szoktál véletlenül szőlőcukor trartalmú italt szüpürtyülni edzés előtt/közben?
2012. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előtte limonádét, közben pedig mentes vizet és L-Caritines zsírégetős italt.
2012. jún. 7. 18:34
 4/13 anonim ***** válasza:
mármeg bocsáss de itt a hiba...limonádé edzés előtt nem jó a többi mehet.
2012. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hú hát így hirtelen nincs ötletem. Nem volt nagyon meleg? Egyszer én is jártam így, mondjuk nem edzés közben, hanem mutternál az intenzíven. Minden előzmény nélkül nagy izzadás, gyengeség, hányinger, meg ötvenezres pulzus. Azóta sem volt ilyen.
2012. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem keveset kajálsz és/vagy lement a vércukor szinted.


Egyél kicsit többet és nem fogsz máskor így járni.

2012. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mivel edzés elött kajáltál, megemelkedett az inzulinszinted, ami lecsökkenti a kortizol szekréciót. vagyis, a tested nem tud az izmok számára energiát biztosítani hiszen az inzulin nem engedi. ezért a vércukrod használja a szervezet, ez elfogyott, vércukorszint leesett, te meg rosszul lettél. azér lettél rosszul, hogy abbahagyd az edzést.


legközelebb ne egy órával edzés előtt egyél.

2012. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor mikor egyek és mit? Valamint mit igyak?
2012. jún. 8. 07:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Edzés előtt 1,5 órával is ehetsz, de nem mindegy mit és mennyit. Az jó ötlet, hogy két órával előtte zab+protein. Összetett szénhidrát egy kis fehérjével, teljesen jó. Edzés után pedig megint mehet egy protein shake.:)

edzés közben csak vizet, vagy ha mindenképpen akarsz extrát, akkor glutamin is mehet

2012. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze zab edzés előtt, idióta.


Edzés előtt nem kell enni semmit. midig éhgyomorra edz.


sokan azért esznek edzés előtt, hogy legyen energiájuk. Ez egy jónagy baromság. A test nem így működik.

2012. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!