Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem testépítéss...

Lenne pár kérdésem testépítéssel kapcsolatban, ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Bő 3 hónapja kezdtem el itthon "komolyabban" edzeni, eddig nem vettem túl komolyan, de most már nagyon szeretnék embert faragni magamból. 17 éves, sovány testalkatú kb. 55 kiló, 170 centi magas fiú vagyok.

Lenne pár kérdésem tehát:

1. Szeretném úgy felépíteni a testem itthon(nem kondiba), hogy ne öljek bele semmi pénzt se (lehetséges-e ez, és ha igen, mennyi ideig tart?)

2. Eddig csak itthon edzettem, kb. heti 4-5 alkalommal 40 -90 percet. (Jó ez így, vagy változtassak rajta?)

3. Milyen edzéstervet ajánlotok, mennyi ideig, és étkezés is érdekelne.

4. Mennyi idő után lehet észrevenni komolyabb változást, hasizmon, vagy bicepszen?

5. Honlapot esetleg ha tud valaki, megköszönném


2012. jún. 6. 20:12
 1/2 dirtboy ***** válasza:

/Szeretném úgy felépíteni a testem itthon(nem kondiba), hogy ne öljek bele semmi pénzt se/


ja persze a kajádat meg majd én fogom fizetni,nem?



/Milyen edzéstervet ajánlotok, mennyi ideig, és étkezés is érdekelne./

kezdésnek 3napos egész testest utána 4-5napos soztott edzéstervet ajánlok és úgy kezdésnek 20évig.

ha még lesz kedved utána is edzeni és tenni a testedért akkor persze mehet tovább.

2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1:nem

2: max 90 perc, 1 héten háromszor. ha több az idő vagy az alkalom, túledzed magad, nem lesz fejlődés.

3:mmost nincs kedvem

4: 3-4 hónap

5: body.builder.hu Mától ez neked a minden.

2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!