Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Ti hogyan szoktáto...

Testépítők! Ti hogyan szoktátok a zabot fogyasztani?

Figyelt kérdés
Vettem zabot,sima zab,semmi édesítőszerrel.Joghurttal finom,de ha tejjel eszem nagyon rossz.Mondanátok pár "receptet", hogy ti hogyan szoktátok enni?

2012. jún. 4. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csinálsz 1 proteinturmixot tányérba, beleöntesz zabot és over
2012. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nem vagyok testépítő, de csinálj belőle zabkását. Én direkt erre való zabot használok, de biztos lehet sima zabbal is. 50gramm zabot összekeversz 300ml tejjel és berakod a mikróba kb 2 percre, majd megkevered, és visszarakod a mikróba egy percre. Közben állsz mellette, mert hajlamos kifutni, ha túlemelkedne az edény peremén, akkor kapcsold ki a mikrót, kevergesd meg és kapcsold vissza. Vigyázz, mert nagyon forró. Lehet bele joghurtot, gyümölcsöt, lekvárt, akármit tenni, ha kész, nem tudom ezek közül melyik nem teljesen elképzelhetetlen egy testépítőnek.
2012. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
joghurttal eszem én is.
2012. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
zabbal mint a disznók.
2012. jún. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lovak...
2012. jún. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 bögre zab + 2 bögre víz + tűzhely = zabkása. Tejet ne igyál.
2012. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ma 00.57, a tej nem fér bele egy testépítőnek, ha komolyan gondolja, mivel nem eszünk-iszunk tejcukrot és tejzsírt. Vízzel fel kell forralni a zabpelyhet, ráönteni két kanál proteint + még egy kis hideg vizet és mehet az arcba. Nem kell annyit variálni.:)
2012. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diego105 ***** válasza:

Ledarálom a zabpelyhet,rakok 100g-ot a turmixgépbe, rá egy kis meleg víz, hagyom pár percet ázni, megpuhulni, rá 25-30g fehérje, összeturmixolom, beöntöm az arcba és kész.

Nem egy leányálom az íze, de ez van.

2012. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ledarálom, összekeverem tojásfehérjével és proteinnel, meg némi vízzel, aztán kisütöm palacsintának :) ( 50g zabhoz használok 1 tfehérjét és 30g fehérjét )
2012. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ledarált zab+fehérjepor+víz és összerázom shakerbe és iszom:DD
2012. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!