Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Étkezések száma?

Testépítők. Étkezések száma?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen szinten befolyásolja egy kezdő testépítő fejlődését, hogy nem 2,5-3 óránként, hanem csak kb. 4 óránként eszik(összeségében napi 4étkezés)? A mennyiségek stimmelnek(egyszerre kicsit több, mint 5-6 étkezésnél). Én szívesen betartanám az 5-6-ot is, de ez a jelenlegi állás szerint nem megy. Gondolom ez befolyásoló tényező haladó szinten, profin meg főleg, de egy kezdőnél ez nagy baj?
2012. jún. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod enni így is a napi mennyiséget, akkor nem lesz gond, de ha majd lesz alkalmad, akkor térj át a 3 órás kajálásra. Kezdőként sokan még rossz étrenddel is fejlődnek, később ez megáll egy szinten és akkor bizony oda kell figyelni a rendes étrendre.:)
2012. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De a 4 óránkénti kajálások közzött azért eszel kissebb dolgokat, ugye?
2012. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én étrendem 2gtskg fehérje, 4g tskg ch és 1g tskg zsírból van felépítve. Ha lesz rá lehetőségem ráállok a 3 óránkéntire. Szerintetek melyik verzió legyen? reggel zabpehely és protein, ezután 2 rizs-csirke-zöldség, majd este sovány túró, vagy ugyanez csak az esti is csirke-rizs-zöldség legyen sovány túró helyett?
2012. jún. 1. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első variáció jó lesz, este kell a kazein.

A szénhidrátot még emelheted 5g*ttkg-ra is ha így nem fejlődsz. Én tennék még bele napközben egy protein+darált zab (vagy palatinose, supercarb slow) turmixot. A fehérje így felmehet 2,5g*ttkg-ra, ami jobb is és a ch sem árt.

2012. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz
2012. jún. 1. 18:46
 6/6 A kérdező kommentje:
ikszdééé egyébként hallottam hogy te saját testsúlyos edzést csinálsz. Leírnád nekem privátba az edzéstervedet?
2012. jún. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!