Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Hogy legyen?

Testépítők. Hogy legyen?

Figyelt kérdés
Egy olcsó kis fekpadom van, amin van 30fokos lehetőség, de a rúdtartó nem állítható, ezért a fejem is nehezen fér be nagy súlyokat nem tudok levenni. Mell programomat úgy akarom hogy egy egyenes pad két döntött pad nyomás és tárogatás. Akkor hegesztessek rá hogy magasabb legyen, de akkor meg túl magas lesz egyenes nyomáshoz. Ebben az esetben így jó lenne a mell edzés: egyenes egykezessel, döntött rúddal, döntött egykezessel, tárogatás, vagy hagyjam francba az egészet?
2012. jún. 3. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha döntötten nem fér a rúd alá rendesen a fejed, akkor azt hagyd. Menjen egyenesen rúddal, egykezessel, majd döntött padon egykezessel és tárogatás. Vagy az egyik nyomás helyett néha áthúzás. Így jó lesz.
2012. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

ezt a problémát én úgy orvosoltam hogy készítettem egy guggoló állványt.

két egymástól független tartóval és ezekre a tartókra raktam súlytartó karokat,így nem csak guggoláshoz lehet használni de ferdepados nyomásnál is nagyon jó.

2012. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Melléteszek egy guggoló állványt.:)
2012. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 88centitől 144ig lehet állítani 10 fokozatba:P

+padnak a nagyobbik oldala 5fokozatban állítható a kisebbik pedi 2-be és 30ezer ft volt csak :P

2012. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül egy guggoló állvány? Vagy lehet csinálni?
2012. jún. 6. 18:36
 6/6 dirtboy ***** válasza:
lehet csinálni,nincs benne semmi bonyolult de ha nincs hozzá meg a kellő szerszám/gép akkor csináltass,még úgy is olcsóbb mint venni egy gyárit.
2012. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!