Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy hátrány hobbi szinten a...

Nagy hátrány hobbi szinten a kevert fehérje?

Figyelt kérdés

Igaz hogy most jól állok szerencsére anyagilag, de egy normális tejsavó árából jóval több kg kevert fehérje jönne ki, és nem tudom hogy annyival jobb-e egy tejsavó hogy megérje rá kiadni a többletpénzt.

Néztem a Scitec 100% Whey Protein (nagy kiszerelésűt szeretnék venni) és elég jó fehérjének tűnik. Persze egy Mutant Whey-el vagy hozzá hasonló fehérjékkel olcsóbban jönnék ki, és nem vagyok Scitec fan, de a 100% Whey Protein ár/érték arányba jónak tűnik, ugyanis 75% körüli a fehérjetartalma, ami olcsóbb fehérje, láttam 21-22ezerért is 5kg-osat, viszont azok 60% körüliek.)

De hogy visszatérjünk a kérdésre, áldozzak 25ezer ft-ot arra hogy vegyek 5kg tejsavót, vagy annyi pénzért vegyek majdnem 12kg Power Proteint?


2012. jún. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kajád rendbe van akkor tejsavó ha nincs akkor power protein :)

De úgy számold hogy nem 2-3hónapig kell szedni hanem addig amíg edzel

(ha hobbi akkor szerintem költsd másra a pénzed)

én is hobbi szinten edzek (itthon) jól fejlődök pedig kajám se 100%os ha most álltál neki edzeni akkor semmiképp ne vagyél ilyeneket az első évben kb attól is izmosodsz hogy megfogsz 5kilót:D

2012. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Nem hátrány. Vedd azt amit jónak látsz.
2012. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De hogy visszatérjünk a kérdésre, áldozzak 25ezer ft-ot arra hogy vegyek 5kg tejsavót, vagy annyi pénzért vegyek majdnem 12kg Power Proteint?



Jó kérdés. Mint láthatod mások is gondolkodnak azon vajon mennyi szóját is tartalmazhatnak, mivel nincs ráírva. Tehát akár azt is lehet feltételezni az árát figyelve, hogy 70% vagy a felleti a szója tartalma.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

100% Whey Protein ár/érték arányba jónak tűnik, ugyanis 75% körüli a fehérjetartalma, ami olcsóbb fehérje


Mihez képest? Whey C6 kb. ugyan azon áron 80% protein tartalom. 28% BCAA tartalommal, ecdysteronnal, hozzáadott L-leucinnal. Hozzáadott szénhidrátmentesen. 6 fázisú whey (hidrolizátummal is). Vagy complex protein (whey, kazein, egg, kollagén) 76%-os és kb. 4500Ft/kg áron.

2012. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Peaket ajánlom legjobban, 80-95% közötti fehérjetartalmúak a cuccok, felső kategóriás tápkieg. ( de még így sem drága az amúgy középkateges scitechez képest )
2012. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!