Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító diétához ezek jók...

Szálkásító diétához ezek jók lesznek?

Figyelt kérdés
3g fehérje/ttkg (2,93) melette kb 2,5g szénhidrát/ttkg melette minden második nap 40 perc aerob. aerob előtt bcaa-val. közben mennek a súlyzós edzések is persze.
2012. máj. 30. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes, így kell ezt. Végre valaki.:)
2012. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. máj. 30. 19:50
 3/6 dirtboy ***** válasza:
igen,jók,ha netán megakadna majd idő előtt a fogyás akkor vagy a mozgáson növelj vagy a ch ból vegyél el kicsit.
2012. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ti hogyan osztjátok el a ch-t? nekem ez max 215g lehet. reggel általában zabpehyellyel kezdek ami kb. 100 g a következő étkezés az edzés előtti abban 100 g barna/fehér rizs , ugyanez az edzés utáni és ezzel meg is van a max, pedig csak délután fél 1 van... Gondoltam arra, hogy kevesebb a rizs és mellé vmi zöldség, akkor lesz egy ch-s étkezés reggel, edzés előtt, edzés után és egy olyan délután 4 fele. az edzésekhez nem fog bekavarni a zöldség?
2012. máj. 31. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam beosztani, hogy reggel, edzés előtt 1 órával és edzés után megy a legtöbb ch. Este meg már csak a túró egy kis proteinnel. Zöldség mindig kell a hús+rizshez, mert kell a rost és a sok savas kajára kell a lúgosítás. Én ezt brokkoli+kelbimbóval oldom meg.
2012. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:
én egységesen osztom el a nap folyamán,egyébként én nem szálkásítok.
2012. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!