Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, aki túlsúlyosak...

Testépítők, aki túlsúlyosak azok is a testsúlyukra mérik a napi szénhidrát és fehérje mennyiséget?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:42
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
Mindig az aktuális testsúlyod a mérvadó! Akkor is, ha túlsúlyos vagy. Mindig az aktuális súlyodhoz mérten kell összeállítani tömegnövelő vagy tömegcsökkentő étrendet, mert ha nem így tennél, az egészségtelen lenne és károsan érintené az anyagcserédet.
2012. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ.
2012. máj. 20. 15:48
 3/13 Rezk0o ***** válasza:
Zsírmentes testtömeggel számolj
2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:
:D És azt hogyan számolja ki? Mellesleg mi a logika abban, hogy zsír nélkül számolod a kajádat? Amikor mozogsz, akkor azt a zsírt is meg kell mozgatni, az pedig több energiát igényel...
2012. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rezk0o ***** válasza:
Kikell számolni a tézsét, egy kis matekkal megkapod mennyi zsír van rajtad, na azt kivonod a "bruttó" testsúlyodból. Zsír nem sok fehérjét használ fel. Aztán jávítsatok ki ha nem így van
2012. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem így van, sehol nem számolnak a zsírmentes testtömeggel. Az aktuális tömeg kell, aztán lehet módosítani, pár hetente, ahogy alakul a testsúly.
2012. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rezk0o ***** válasza:
Akkor passz ha már ketten mondjátok elhiszem. Valamit félreértetten itt olvastam ezt: [link]
2012. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A cikk tényleg a zsírmentes testtömegre számolást ajánlja, de máshol pedig nem ezt olvasni. De mindegy is, mert az szerintem nem gond, ha kicsit több a fehérje, sőt én azt tapasztaltam, hogy ha lejjebb megyek szálkásításnál 3g*testtömegkg-nál, akkor nagyobb izomveszteség lesz. Pedig én teljes tömegre számolom.
2012. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez tisztázva!
2012. máj. 20. 21:02
 10/13 Rezk0o ***** válasza:
Én is teljes testtömegre számolom, de külömbség van közöttem akin csak 12% a zsír, és akinek ettöl sokkal sokkal több. Ott már lehet gondolkodni száraz tömegben. Egy 120kilos ember aki most ismerkedik ezzel az életvitellel nem biztos, hogy letud nyomni 300-360g fehérjét, még ha anyagilag elis van eresztve.
2012. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!